logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Výsledky 2008

P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti , rok 2008

1 Jan, Jan, Jan, Přemysl, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
20 0:41:00,0
2 Pepa, Daniel, Michal, Fabián, Jakub
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice - 42. oddíl
26 0:42:25,0
3 Edison, Dix, Ucpávka, Landa, Haluška
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl
23 0:42:52,0
4 David, Vojtěch, Michal, Jiří, Daniel
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 8. oddíl
25 0:43:17,0
5 Benzín, Hans, PeeBee, Honza, Žiber
Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl
21 0:44:06,0
6 Cvrček, M-Joy, Adam, Davídek, Viking
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
24 0:44:24,0
7 Kuba, Šrek, Žigul, Tygr, Kubič
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
32 0:44:34,0
8 Čůzl, Honzík, Sršáň, Čerčil, Bambus
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 5. oddíl
30 0:44:56,0
9 Mang, Šikula, Fugy, Loudálek, Citron
Junák, přístav ORION Karlovy Vary - 11. oddíl
22 0:45:28,0
10 Šroub, Rosomák, 4-voči, Mazánek, Žito
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl
27 0:45:40,0
11 Kvído, Stopař, Želva, Karma
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
33 0:47:09,0
12 Zdeněk, Mamut, Charlie, Bambolín, Uherák
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 6. oddíl
31 0:47:21,0
13 Párek, Franta, Kanec, Sonar, Štěpán
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 21. oddíl
28 0:47:57,0
14 Míša, Bazalka, Dája, Jakub, Tereza
Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl
37 0:50:32,0
15 Hadži, José, Ťong, Honza, Daniel
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl
35 0:51:09,0
16 Jarda, Daniel, Ajfík, Lori, Skříťa
Junák, středisko "Moravská Orlice" Moravské Budějovice - 7. oddíl
29 0:53:33,0
17 Dáda, Kinjál, Honza, Touch, Tomáš
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl
36 0:57:50,0
18 Bobr, Péťa, Johanka, Kubík, Kuli
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50.+92. oddíl
34 1:08:47,0




P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři , rok 2008

1 Rejnok, Ježek, Práče, Mireč, Worvaň
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
9 0:39:57,0
2 Čmelák, Riči, Sušenka, Bohouš, Brejlovec
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl
1 0:41:15,0
3 Jikra, Hrášek, Ráďa, Bobr, Pískle
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
2 0:42:37,0
4 Krtek, Question, Špelec, Sci-fi, Číča
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl
3 0:43:18,0
5 Vít, Křovák, Rajče, Veverčák, Mirinda
Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl
10 0:43:36,0
6 Mlok, Lasice, Maták, Tygr, Dundee
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl
5 0:44:10,0
7 Venca, Kodye, Bak, Chytrolín, Křikloun
Junák, středisko "Moravská Orlice" Moravské Budějovice - 7. oddíl
4 0:45:11,0
8 Dráček, Kuře, Adam, Břídil, Kryštof
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl
8 0:46:22,0
9 Nela, Verouš, Terouš, Fišta, Tačůd
Junák, 9. přístav Kolín - 5. oddíl
6 0:46:55,0




P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky , rok 2008

1 Čertík, Hermiona, Miňonka, Beruška, Mája
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl
50 0:46:46,0
2 Fižďa, Ytoša, Jehlička, Střela, Ropák
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl
49 0:47:47,0
3 Ditta, Peťa, Šárka, Kantýna, Husťa
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4. oddíl
47 0:47:51,0
4 Wega, Soňa, Žaneta, Aneta, Kristýna
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
45 0:48:00,0
5 Rusi, Dvojče, Willy, Tereza, Soptík
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl
51 0:48:46,0
6 Radka, Jana, Eva, Jana, Alžběta
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 8. oddíl
46 0:48:53,0
7 Hanka, Mája, Suki, Denda, Klof
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl
48 0:49:44,0
8 Pastelka, Žako, Skřítek, Smajlík, Žužu
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl
52 0:50:06,0
9 Dana, Janka, Eva, Zuzka, Doktor
Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha - 33. oddíl
7 0:58:29,0




P550 (třídová loď VS) - dorostenky / rangers , rok 2008

1 Kulíšek, Káťa, Perňa, Vodénka, Cifry
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl
14 0:47:15,0
2 Sasanka, Kuňka, Titty, Lati, Čert
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl
16 0:47:16,0
3 Lucie, Lucie, Klára, Anna, Tereza
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 8. oddíl
13 0:48:52,0
4 Fretka, Mihule, Kečitka, Smíšek, Čírka
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 12. oddíl
15 0:51:42,0




P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky , rok 2008

1 Riki, Vendelín, Štístko, Plejtvák, Boni
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
62 0:45:49,0
2 Čajda, Padák, Krtek, Rychlík, Čtvrtka
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl
64 0:49:08,0
3 Guláš, Marťan, David, Damir, Tygřík
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
58 0:49:44,0
4 Jaruška, Fimoň, Piškot, Evík, Váša
Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha - 33. oddíl
60 0:49:54,0
5 Alf, Pady, Šipka, Saša, Šaman
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl
61 0:53:13,0
6 Vojta, Tomáš, Max, Ernes, Tobi
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
59 0:54:47,0
7 Tomik, Marťas, David, Chlebíček, Padáš
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 8. oddíl
55 0:55:25,0
8 Hanys, Svišť, Piškot, Frfňa, Uzlík
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 20. oddíl
54 0:55:31,0
9 Krocan, Ondra, Jakub, Max
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
57 0:58:51,0
10 Bulva, Tadeáš, Matyáš, Lukáš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
56 0:59:30,0
11 Pasqual, Šutr, Tomáš, Roman, Večerek
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl
63 1:01:15,0




P650 (rychlostní pramice) - žáci mix / skauti a skautky , rok 2008

1 Slunda, Vočko, Florenc, Kůzle, Kanár
Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl
75 0:44:56,0
2 Mike, Fipo, Michalko, Gungor, Pino
Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8. oddíl
79 0:46:59,0
3 Evička, Kája, Makyna, Luci, Mončí
Junák, středisko Poutníci Kolín - 8. oddíl
74 0:47:30,0
4 Matýsek, Malej Kosatka, Frenk, Nancy, Pomněnka
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl
77 0:49:47,0
5 Žofka, Veverka, Áďa, Očko, Etý
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl
78 0:52:07,0
6 Béja, Kofi, Tweety, Mája, Luca
Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8. oddíl
80 0:52:31,0
7 Rudollf, Rocky, Hulk, Krab, Medvěd
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl
76 1:03:45,0




P530 (pramice P530) - žáci mix / skauti a skautky , rok 2008

1 Hardy, Drak, Křivohlávek, Olda, Vašík
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
69 0:52:59,0
2 Sojka, Peggy, Fenka, Kotě, Vážka
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl
70 1:02:00,0




P5 (pramice pětimístná) - open (libovolná posádka) , rok 2008

1 Sali, Kunhuta, Kouba, Baby, Luděk
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
83 0:38:34,0
2 Fido, Pavel, Smišík, Ďobek, Adam
Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl
88 0:42:43,0
3 Kokos, Zvonek, Mobil, Magnet, Okoun
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 28. oddíl
85 0:43:15,0
4 Primus, Racek, Aleš, Beruška, Paštika
Junák, přístav Neratovice - 9. oddíl
84 0:44:59,0
5 Vendys, Skoba, Mára, Blochin, Jouda
Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl
92 0:45:56,0
6 Peťura, Klára, Meruňka, Šťoura, Chobot.
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl
91 0:46:08,0
7 PePe z Pluta, Íkvuška, Elsti, Sandokan, Markýzza
Junák, středisko Dvojka Praha - 2. oddíl
89 0:46:43,0
8 Kolja, Berrda, Razy, Béďa, Myška
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 22. oddíl
87 0:48:07,0
9 Kulda, Kuba, Žiletka, Olinka, Hvězdář
Junák, 5. středisko Modřany - Společenství
90 0:49:10,0
10 Kolík, Bubča, Židle, Pigi, Johnny
GK Praha
93 1:04:45,0
11 Čipsy, Adéla, Martin, Karolína, Tomáš
Praha
94 1:05:09,0
12 Šmudla, Placíček, Víla Miriam, Martina, Vezír, Pes
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec
86 ?