logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Výsledky 2009

Výsledková listina v PDF a EXCELu, rozhodnutí protestů v PDF.

P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky - rok 2009

1. Všéťa, Domča, Matfyz, Mudra, Horny
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8.oddíl
67 0:43:03,5
2. Ušák, Mike, Šunka, Jonáš, Hynek
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice - 42.OVS Kačeři
62 0:43:41,8
3. Riki, Čepeček, Sokolík, Chroust, Bony
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2.OVS H2O
73 0:43:43,9
4. Olda, Mája, Pája, Tadeáš, Patrik
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4.roj
68 0:44:11,7
5. Guláš, Tygřík, Kubík, Vojta, Maty
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.SVV Rackové
72 0:46:54,0
6. Křeček, Alf, Šaman, Nero, Vojta
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice - 42.OVS Kačeři
61 0:48:09,6
7. Bulva, Zdenda, Kryštof, Jack, Kuba*
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.SVV Rackové
71 0:49:23,5
8. Fižďa, Honza, Honzík, Hroch, Králík
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - výběr přístavu
64 0:50:28,9
9. Hanys, Piškot, Kecka, Frfňa, Svišť
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 20.oddíl Kadeti
65 0:51:54,5
10. Béda, Jeník, Pepík, Tom, Ondra
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl
75 0:52:41,0
11. Renča, Tomáš, Markéta, Kája, Lucka
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.DOVS Kačky
69 0:53:55,6
12. Logo, Odrazka, Koala, Vojta, Koudy
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.OVS
63 0:54:24,6
13. Myšák, Kaštan, Poklad, Pasta, Uzlík
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 20.oddíl Kadeti
66 0:58:32,9
14. Honza, Kryštof, Dominik, Joel, Tobiáš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.SVV Rackové
70 1:02:09,8
DISK. Lucka, Penda, Lucinka, Kulička, Jony
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92.OVS Kotva
74 0:55:41,8




P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti - rok 2009

1. Kouba, Vojta, Vašek, Honza, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska
11 0:41:06,8
2. Edison, Ucpávka, Dix, Žloutek, Landa
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8.oddíl VS
20 0:42:17,4
3. Kvído, Tygr, Roman, Kubič, Žigul
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2.OVS H2O
19 0:43:20,4
4. Miky, Masík, Kiri, H20 + k, Kráťa
Junák, přístav Třináctka Opařany - výběr přístavu
14 0:44:58,1
5. Čajíček, Čert, Krtek, Padák, Pustil
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - výběr přístavu
16 0:45:12,9
6. Benzín, Honza, Žiber, Vočko, Padák
Junák, 9. přístav Kolín - 9.oddíl
15 0:45:23,2
7. Fík, Martin, Martin, Kamzík, Ivan
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.OVS
13 0:46:05,2
8. Bodie, Meteor, Jan, Rosomák, Žito
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30.ovs
21 0:46:42,5
9. Zdenda, Mamut, Bambulín, Smeták, Charlie
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 6. oddíl, Šestka
24 0:47:17,5
10. Karel, Davídek, Olda, M-Joy, Adam
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.OVS Albatrosové
17 0:47:25,4
11. Párek, Purlak, Brloh, Kulda, Chriss
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 21.oddíl VS Šipka
12 0:47:35,2
12. Hardy, Vilík, David, Drak, Jessika
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.SVV Rackové
18 0:49:33,6
13. Seďop, Koumes, Dan, Franta, Matěj
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl
22 0:50:17,3
14. Bobr, Krtek, Šnek, Johanka, Paprika
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50.OVS Černá střela
23 0:59:49,9




P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky - rok 2009

1. Pampeliška, Krtonožka, Skříťa, Smajlík, Žako
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.DOVS Fram
43 0:46:02,1
2. Weja, Sonča, Anet, Kiki, Tejka
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska
46 0:46:34,4
3. Čertík, Mája, Hermiona, Ája, Beruška
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3.oddíl Peřej
47 0:47:51,8
4. Juni, Oříšek, Veve, Moli, Skřítek
Junák, 9. přístav Kolín - 6.oddíl
41 0:48:13,9
5. Klusajda, Jessie, Slůně, James, Piko
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4.oddíl VS Lekníny
45 0:48:37,4
6. Lůča, Adulí, Jíťa, Zuzka, Éďa
Junák, přístav Třináctka Opařany - výběr přístavu
44 0:49:25,3
7. Pastelka, Kometa, Tweety, Mraveneček, Plamínek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.DOVS Fram
42 0:50:08,7
8. Berrda, Vrabec, Rybíz, Borůvka, Bublina
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 12.DVO
49 0:50:27,0
DISK. Uzlík, Suki, Tear, Mája, Bára
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92.OVS Kotva
48 0:48:01,8




P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři - rok 2009

1. Rejnok, Ježek, Worvaň, Šrek, Žluťas
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2.OVS H2O
3 0:39:51,6
2. Glum, Fif, Bambus, Churchil, Sršáň 4 0:42:46,6
3. Jikra, Pískle, Sradunka, David, Mišánek
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.OVS Albatrosové
1 0:44:40,2
4. Medvěd, Hašan, Dundee, Ledňáček, Mat Lakh
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1.oddíl VS ALBATROS
2 0:46:28,7
5. Váša, Kodye, Jury, Křikloun, Svižník
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl
5 0:46:58,4




P550 (třídová loď VS) - dorostenky / rangers - rok 2009

1. Mirečka, Matýsek, Miňonka, Šídlo, Tláča
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3.oddíl Peřej
31 0:48:10,5
2. Čert, Titty, Nancy, Lati, Očko
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2.oddíl Vydry
32 0:48:52,8
3. Meruňka, Andy, Fretka, Kejchy, Perňa
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - R+R
33 0:50:05,2




open (libovolná loď) - žáci / skauti - rok 2009

1. Šaman, Svíčka, Pinokio, Fipo, Mishkenzie
Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8.oddíl Hraničář
93 0:42:32,8
2. Slunda, Vočko, Florenc, Koza, Pavel
Junák, středisko Poutníci Kolín - 022 Galeje
86 0:43:53,3
3. Koník, Paras, Mates, Janina, Míra, Karlos, Pítr
Junák, středisko Modrá flotila Nymburk - Modrá Flotila
92 0:44:45,2
4. Bobík, Čárka, Mihule, Áďa, Sissi
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2.oddíl Vydry
87 0:44:48,1
5. Guláž, Bunny, Lukyn, Simba, Ondra
Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8.oddíl Hraničář
94 0:48:21,2
6. Rudolf, Kvakoš, Johny, Robin, Rys
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1.oddíl VS ALBATROS
91 0:50:43,5
7. Mexičan, Rocky, Frenk, Max, Sokol
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1.oddíl VS ALBATROS
90 0:53:02,6
8. Káťa, Bleška, Letuška, Želvička, Verča, Romantika
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10.oddíl Žabiček
95 0:53:25,1
9. Sojka, Štěně, Peggy, Fenka, Božka, Wiki, Veverka
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2.oddíl Vydry
88 0:53:44,0
10. Krocan, Ondra, Lukáš, Kuba, Max
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4.SVV Rackové
89 1:07:02,4




R (raft) - žáci / skauti - rok 2009

1. Venci, Locy, Ajfi, Marek, Kuba, Ferda
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl
81 1:03:53,8




P5 (pramice pětimístná) - open (libovolná posádka) - rok 2009

1. Kunhuta, Lůďa, Honza, Medvěd, Baby
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska
105 0:38:30,1
2. Fido, Pavel, Smišík, Ďobek, Skoba
Junák, středisko Poutníci Kolín - 022 Galeje
103 0:42:38,4
3. Jáson, Mari, Black, Monty, Vopy
Junák, středisko "Bobři" Havlíčkův Brod - 5.oddíl Rackové
101 0:43:55,2
4. Primus, Racek, Humr, File, Beruška
Junák, přístav Neratovice - výběr přístavu
106 0:44:24,7
5. Maruš, Evík, Jouda, Lucie, Jana
Junák, středisko Poutníci Kolín - 007 Vydry
102 0:45:26,8
6. Šroub, Filip, Čtyřvokej, Poupo, Zub
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30.ovs
104 0:46:23,0
7. Sysel, Bob, Šéfka, Fefé, Ježour
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50.OVS Černá střela
108 0:46:59,1
8. Hanka, Ježour, Kachna, Machi, Jája
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92.OVS Kotva
107 0:47:29,9
9. IQ a spol.
Junák, středisko Dvojka Praha - výběr střediska
990 0:48:27,6
10. Sandokan, Markýza, Vlčice, Víla, Elvíra
Junák, středisko Polárka Kroměříž - Středisko Polárka
109 1:02:23,8




R (raft) - muži / oldskauti - rok 2009

1. Mitin, Dušis, Pepyna, Terka
výběr skupiny 1.PS Náchod
242 1:09:02,8
2. Hoša, Cupi, Paldy, Holinková
výběr skupiny 1.PS Náchod
241 1:10:53,5




C2 (kánoe) - muži / oldskauti - rok 2009

1. Méďa, Vojta
Kačeři Chrudim
123 0:57:43,1
2. Molina, Činkin 121 0:58:00,6
3. Laky, Marťas
Kuželkáři Praha
122 1:01:42,4




C2 (kánoe) - mix / oldskauti a oldskautky - rok 2009

1. Kuba, Kulda
Junák, přístav Mladá Boleslav - 5.oddíl VS
163 0:49:59,5
2. HonZaKačerem, Stigi
Kačeři Chrudim
164 0:54:14,6
3. Čolek, Zip
Junák, 24. středisko Sever Praha - výběr střediska
162 0:56:38,1
4. PetrC, Iva
Kačeři Chrudim
165 1:08:29,6




C2 (kánoe) - ženy / oldskautky - rok 2009

1. Šára, Sluníčko
Kačeři Chrudim
181 1:01:17,4