logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Výsledky 2010


Výsledková listina v PDF a EXCELu, rozhodnutí protestů v PDF.

P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři - rok 2010

1. Cákal, Honza, Medvěd, Kozy, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Padlleři
3 0:37:02,8
2. Matlák, Dundee, Méďa, Mlok, Krab
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Albatros
8 0:44:35,2
--. Fif, Bambus, Churchil, Vilda, Sršáň
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 5. oddíl, Hořký pití
6 0:42:39,9
--. Žluťas, Šrek, Worvaň, Pingu, Pískalák
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Roveři
7 0:47:20,5
--. Mršák, Bidlo, Domino, Houbař, Šaman
Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Buldotým
4 1:03:44,8
--. Mník, Mlč, Tarzan, Hurvajs, Bamba
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Badboyz
1 0:50:19,8
--. Hrášek, Adam, Davídek, Ráďa, Rejže
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové 1
2 0:51:03,7




P550 (třídová loď VS) - dorostenky / rangers - rok 2010

1. Soňa, Kiki, Anet, Tejka, Denisa
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Kanibalky
16 0:43:45,4
--. Mirča, Hermiona, Mája, Ája, Malipi
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Rangers - holky z 3ky
17 ?




P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti - rok 2010

1. Kouba, Vašek, Lůďa, Martin, Vojta
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Pádlovací TIEPCI
162 0:37:02,4
2. Benzín, Jan, Padák, Vočko, Žiber
Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Škeble
153 0:38:03,6
3. Cvrček, Olda, Michal, Kón, David
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové 2
161 0:39:08,2
4. Vokoun, Stopař, Tygr, Žigul, Plejtvák
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti-A
166 0:40:02,4
5. Čajíček, Pustil, Padák, Partizán, Zub
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Potápníci
152 0:40:34,9
6. Rusi, Štístko, Sokolík, Rambo, Žirafka
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti-B
165 0:40:49,7
7. Zip, Kšanda, Blábol, Tatanka, Třešňák
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 31. oddíl, Hornet
163 0:41:23,6
8. Dráček, Tom, Trasher, Frak, Skřítek
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Kosatky
160 0:41:40,0
9. Fík, Tomáš, Ondřej, Koala, Dominik
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Raci
167 0:44:14,7
10. Baal, Jhony, Rocky, Frenk, Max
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Jestřábi
151 0:45:08,0
11. Želva, František, Alice, Lenka, Kateřina
Junák, přístav " RETRA" Brandýs nad Labem - 3. oddíl, Želvy
154 0:51:44,7
12. Jirka, Tygřík, Janík, Jack, Ondráš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové 3
168 0:52:00,0
--. Pája, Horny, Ucpávka, Séba, Žloutek
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, A
157 0:48:20,9
--. Křovák, Kinjál, Micro, Šuterman, Řek
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl, S.M.S. Admirál Spaun
171 0:50:03,2
--. Miky, Šipka, Admin, Pepek, Klik
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 28. oddíl, 28AO
156 0:52:57,0
--. Roman, Ježour, Lucinka, Tom, Miloslav
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, Kotváci
187 0:56:29,0
--. Čuzl, Melounek, Čůčo, Max, Citrón
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 31. oddíl, Nimitz
164 1:05:58,8
--. Váša, Danek, Marináda, Finger, Lory
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7. oddíl, Rejnoci
155 1:23:58,6
--. Paskal, Měsíček, Pátek, Chosé, Ťong
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl, S.M.S. Tegetthof
170 1:43:24,0
--. Kaštan, René, Šnek, Tichošlápek, Pepek
Junák, přístav Viribus unitis Ostrava Poruba - 8. oddíl, S.M.S. Novara
169 1:45:46,2
--. Ještěr, Cvrček, Domča, Mudra, Myšák
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 9. oddíl, I.
159 ?




P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky - rok 2010

1. Klusajda, Jesse, James, Řechta, Šikula
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry
37 0:41:43,0
2. Dodo, Tweety, Skřítek, Ječmínek, Mraveneček
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Žáby
38 0:42:47,4
3. Medůza, Kosatka, Žirafa, Klíště, Barakuda
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 17. oddíl, Sedmnáctka
34 0:46:43,9
4. Juni, Oříšek, Kája, Veve, Moli
Junák, 9. přístav Kolín - 6. oddíl, Rosničky
31 0:49:30,8
--. Sasanka, Mihule, Božka, Áďa, Štěně
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Amazonky
32 0:54:01,0
--. Žížala, Střevo, Ropák, Jehlička, Dubí
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - . oddíl, Tsunami
33 0:59:29,4
--. Liška, Bajkal, Mlok, Bonnie, Ještěrka
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 12. oddíl, Rejnoci
35 1:11:43,4
--. Čertík, Boní, Willy, Matýsek, Smíšek
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Skautky - holky z Trojky
36 1:11:55,3




P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky - rok 2010

1. Riki, Čepeček, Albi, Koumak, Šmoula
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Vlčata
55 0:39:11,5
2. Guláš, Honza, Vojta, Kubík, Maty
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Rackové
51 0:40:48,6
3. Číča, Vojta, Kosatka, Michal, Odrazka
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Zvířata
56 0:42:37,8
4. Guma, Ferda, Gaius Bonus, Max, Kryštof
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Rackové
50 0:43:35,4
5. Berrda, Koník, Lvíče, Zebra, Rybička
Junák, přístav Eskadra Ostrava - 12. oddíl, Zvěřinec
48 0:49:21,5
6. Renča, Viki, Verča, Honzík, Ondra
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Kačky
52 0:55:39,2
7. Pošťák, Motýlek, Herky, Hemy, Ivana
Junák, středisko Louny - 1. oddíl, Sněženky
53 0:55:43,3
--. Brousek, Matfyz, Supík, Budulínek, Ríša
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, I.
49 1:16:42,0
--. Martin, Králík, Fík, Bonbon, Matěj
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 11. oddíl, 10. oddíl vlčat
46 1:17:34,1
--. Fižďa, Honzík, Honza, Hroch, Lachtan
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Vlkoun
47 1:00:05,4




open (libovolná loď) - žáci / skauti - rok 2010

1. Renča, Amatér, Čáp, Mája, Pája
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4. oddíl, Štiky
72 0:42:55,5
2. L.A., Salamander, Péťa, Napoleon, Vlkoun
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Albatros
71 0:51:29,6
3. Tom, Luko, Biwoy, Wenca
Junák, 1. středisko Hiawatha Příbram - 1. oddíl, Brdská smečka
79 1:00:29,7
4. Káťa, Želvička, Veverka, Prófa, Letuška, Zmrzlinka
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Rosničky
73 1:14:43,6
--. Veverka, Janek, Lulu, Jula, Klárka, Brčko
Vořechvašci, Praha
78 1:19:01,0
--. Froďák, Terka, Kačka, Kukuřička, Kloub, Kačer
Kondor, Bulvy, Praha
77 1:16:14,9
--. Fíja, Zesík, Dajda, Tonča, Jožka, Jumpi
Junák, středisko Dvojka Praha - 2. oddíl, Sluníčka
74 1:21:55,5
--. Slon, MA, Pendrek, Martinka, Sušenka, Stín
Žvejky, Praha
75 1:38:24,9
--. Džarda, Volant, Želva, Klon
Ti vzadu, Praha
76 ?




P5 (pramice pětimístná) - open (libovolná posádka) - rok 2010

1. Lobo, Tom, Black, Mari, Monty
Junák, středisko "Bobři" Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Hydro team
195 0:38:06,9
2. Kodie, Škopix, Křikly, Sova, Koumes
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7. oddíl, Rejnoci
194 0:40:48,9
3. Bobr, Sysel, Šéfka, Bob, Johanka
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50. oddíl, Harryho Revival Team
216 0:43:53,8
4. Simba, Řízek, Bubo, Mručoun, Střela
Junák, středisko "Prosek" Praha - 112. oddíl, Roverská banánová republika
189 0:48:16,8
5. Jason, Aníz, Kia, Áňa, Majáček
Junák, středisko "Bobři" Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Lentilky
196 0:52:33,2
6. Lucka, Mája, Kachni, Suki, Tekyna
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, Kotváci
188 0:55:00,9
7. Dytta, Delfín, Sojka, Hanička, Káťa
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turbošneci
198 1:01:37,9
8. Sojka, Rys, Peggy, Myška, Kocour
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Medůzky
184 1:11:02,6
9. Kabuto, Scyther, Bulbasaur, Blastoise, Junda
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92. oddíl, Pokémoni
193 1:20:15,4
--. Rejnok, Ježek, Mates, Práče, Máca
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, H2O
199 0:44:29,8
--. Primus, File, Humr, Šafi, Paštika
Junák, přístav Neratovice - 9. oddíl, Sobi
186 0:51:25,4
--. Kunhuta, Lůďa, Radek, Dan, Honza
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Dáme TO :+) !!!
197 0:36:37,3
--. Fido, Vendys, Pavel, Smišík, Ďobek
Junák, středisko Poutníci Kolín - 08+271. oddíl, Gama plná supů
181 0:49:17,0
--. Koťas, Tučňák, Ked, Brtník, Kráska
Slavoj Vyšehrad
190 0:59:36,0
--. Flekáč, Smrček, Dolín, Méďa, Mág
Junák, středisko "LIMBA" Plzeň - 74. oddíl, Husky Candáti za Šipky
217 1:03:07,3
--. Luboš, Hroch, Jafar, Hamík, Pivas
Junák, středisko "Oheň" Praha - 93. oddíl, Hroši
192 1:10:51,0
--. Aleš, Králík, Marky, Bára, Máťa
Junák, středisko Dvojka Praha - 2. oddíl, dvojkaři
200 1:12:34,5
--. Mamut, Kuba, Jonáš, Tonda, Mravenec
Junák, 1. středisko Hiawatha Příbram - 1. oddíl, Brdská smečka
218 1:17:24,0
--. Tyčka, Jáchym, Martin, Lukáš, Martina
Junák, středisko Krále Jiřího Poděbrady - 3. oddíl, Salamanders
191 1:18:56,0
--. Vejce, Blek, Off, Franta, Skokan
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 21. oddíl, Jednadvacítka
185 1:29:53,4
--. Pískalák, Top, Vykřičník, Rebel, Mravenec
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 31. oddíl, Essex
5 ?




K - muži / oldskauti - rok 2010

1. Karel Vicherek
Uragán Zbraslav
201 0:37:25,2
2. Vítek Pinďa Jindrle
Grónský klub České Budějovice
202 0:37:36,9
3. Kačer 203 0:40:18,6




C2 (kánoe) - muži / oldskauti - rok 2010

1. Karel Kadlec, Jiří Lukeš
Dragonklub Kojetín
303 0:40:22,5
2. Šotek, Čásek
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 23. oddíl, Necky.cz
306 0:43:48,4
3. Martin, Renča
Praha 6
308 1:00:50,3
4. Petr, Barbour
PB
304 1:05:59,8
--. Svatopluk Čech, Michal Štrunc
Pokračuj
305 0:55:21,3
--. Jeroným, Helena
Junák, středisko Dvojka Praha - 2. oddíl, Turbulentní pádla
307 0:59:07,0