logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Výsledky 2011

Výsledková listina v PDF a EXCELu, rozhodnutí protestů v PDF. Pokud ve výsledcích najdete chybu, prosím napište na 3jezy()email.cz.

P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři - rok 2011

1. Medvěd, Rocky, Matlák, Ledňáček, Johny
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Jolemarome
105 0:43:46,4
2. Myšák, Domino, Houbař, Bidlo, Zub
Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, BuldoTým
104 0:44:51,1
3. Martina, Vojta, Jirka, Pusa, Kuba
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl
106 0:45:53,3
4. Trasher, Břídil, Merkur, Freak, Kolumbus
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Jedenáctka na Hrad!
107 0:46:03,0
5. Mník, Čert, Lůca, Ytoš, Střívko
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 010.7. oddíl, Kočičky 007
103 0:46:46,3
6. Pitrís, Adulí, Éďa, Kiri, Votka
Junák, přístav Třináctka Opařany - 713. oddíl, Kauboj tým
101 0:48:08,8
7. Mára, Tom, Ježour, ukyn, Prcek
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, 92. Kotva
102 0:55:20,6




P550 (třídová loď VS) - dorostenky / rangers - rok 2011

1. Soňa, Kristýna, Aneta, Tejka, Denisa
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 6. oddíl, Kanibalky
122 0:48:23,6
2. Uzlík, Mája, Suki, Teky, Barča
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, 92. Kotva
120 0:50:29,9
3. Čárka, Nancy, Mihulka, Božka, Štěně
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Párty loď
123 0:50:47,2
4. Hermiona, Miňonka, Mali, Matýsek, Ája
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Kyselé rybičky
121 0:51:02,6




P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti - rok 2011

1. Kvído, Stopař, Tygr, Žigul, Plejtvák
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS - A
140 0:42:20,1
2. Jakub, Pískle, Hříbek, Vojta, Václav
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 7. oddíl, Pádlovací Tiepci
138 0:43:05,2
3. Candát, Jeseter, Čolek, Zajíc, Hříbek
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 7. oddíl, Mroži
136 0:44:00,4
4. Zip, Tatanka, Čůčo, Meloun, Třeboň
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 31. oddíl, 31. OVS - Áčko
143 0:44:30,8
5. Benzín, Špunt, Burak, Koky, Vočko
Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Žraloci
131 0:44:35,2
6. Jikra, Anakin, David, Köhn, Michal
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatros I
142 0:44:49,3
7. Čuzl, Mravenec, Pepek, Petr, Jonáš
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 5. oddíl, Black Rock
133 0:45:58,0
8. Kuba, Štístko, Rambo, Roumen, Bobr
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS - B
139 0:46:10,4
9. Čajíček, Čtvrtka, Zub, Partyzán, Pustil
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Potápníci
132 0:46:18,9
10. Krab, Tinky, Kráva, Ufon, Permonik
Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, Medvědi
130 0:48:25,3
11. Marbuel, Citrón, Leoš, Matyáš, Martin
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 31. oddíl, 31.OVS - Béčko
144 0:48:36,2
12. Blek, Purlak, Curk, Josif, Skokan
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 21. oddíl, Čoháci
134 0:49:32,5
13. Tyčka, David, Jáchym, Marťan, Michal
Junák, středisko Krále Jiřího Poděbrady - 3. oddíl, Salamanders
135 0:51:16,4
14. Vojta, Bětka, Hanka, Míša, Markéta
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Kačky
141 0:51:36,7
15. Honza, Tygr, Ondra, Roubíček, Tobiáš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatros II
137 0:52:09,0
--. Lanšmít, Rytíř, Vokoun, Skřítek, Drát, Tom, Saša
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Lossosy
145 0:44:34,5




P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky - rok 2011

1. Klusajda, Šikula, Bella, Piko, Sojka
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry
162 0:48:05,8
2. Renča, Mája, Marta, Míša, Pája
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4. oddíl, Štiky
160 0:48:12,8
3. Juni, Oříšek, Veve, Moli, Pinďa
Junák, 9. přístav Kolín - 6. oddíl, Rosničky
158 0:48:45,5
4. Delfy, Barakuda, Žirafa, Píďalka, Míša
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 17. oddíl, Žraloci
164 0:49:35,5
5. Rusi, Baruška, Smíšek, Žirafka, Boní
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Holky z Trojky
163 0:50:54,2
6. Citron, Mraveneček, Skřítek, Tweety, Ječmínek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Vodní zebry!
159 0:51:12,6
7. Kecka, Mája, Delfín, Amálka, Koblížek
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Zelená posádka
157 0:53:52,1
8. Brhlík, Eva, Evík, Anilín, Piškot
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 33. oddíl, Volavky
161 0:54:22,0
9. Pěnkava, Zlatíčko, Potápka, Fišta, Pastelka
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Modrá posádka
156 0:58:48,7




P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky - rok 2011

1. Riki, Koumák, Boďi, Albi, Šmoula
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS
182 0:44:57,2
2. David, Vláďa, Marťa, Titin, Honza
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Vorvaňi
184 0:46:03,2
3. Žíně, Lipan, Rychlík, Tříska, Marek
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 7. oddíl, Vokouni
181 0:46:16,8
4. Guma, Zdenda, Jack, Maty, Sporťák
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Rackové I.
173 0:48:32,5
5. Fižďa, Moták, Hroch, Fík, Blonďák
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Mořští vlci
175 0:49:04,0
6. Guláš, Kryštof, Kuba*, Vítek, Ondráš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4-2. oddíl, Rackové II
174 0:49:59,0
7. Jana, Karča, Danča, Evča, Natálka
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Delfíni
183 0:50:00,5
8. Hardy, Mopsík, Gaius Bonus, Ferda, Ríša
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4-2. oddíl, Rackové III
171 0:50:46,5
9. King, Honzík, Michal, Mates, David
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Rackové IV.
172 0:50:54,0
10. Peťurka, Kašpárek, Jasan, Králík, Lachtan
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 010. oddíl, Potápníci 2
176 0:50:58,6
11. Číča, Odrazka, Vír, Mamut, Kosatka
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Draci
170 0:51:40,7
12. Caesh, Klíčník, Klíšťák, Vojta, Tomáš
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30-1. oddíl, 30. smečka vlčat Flotila Liberec
185 0:52:59,4
13. Jaruška, Ančí, Kačka, Áďa, Slávek
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 33. oddíl, Rosničky
177 0:54:18,7
14. OFF, Pólo, Řebříček, Kšanda, Zázvor
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 8. oddíl, Offovci
180 0:54:42,1
15. Šmoulinka, Mary, Škubánek, Ančekubohajnej, Skříťa
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turbošneci
178 0:59:02,2
16. Zuzka, Myška, Řízek, Ještěrka, Beruška
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 22. oddíl, Ajejda
179 1:02:34,9




open (libovolná loď) - žáci / skauti - rok 2011

1. Vítek, Jana, Vašek, Ondra, James
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje
196 - P650 0:46:38,3
2. Jan, Hanys, Jiří, Štěpán, Jáchym, Želva, Jakub
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 7. oddíl
199 - P650 0:48:28,9
3. Mlok, Salamandr, Čéče, Vlkoun, Jáchym
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Žraloci
203 - P650 0:49:46,3
4. Žofka, Sněženka, Fenka, Peggy, Motýlek
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Žofepesněmo
201 - P500 0:50:12,4
5. Racek, Sid, žabák, Lachtan, Péťa, Rys
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Kormoráni
202 - P650 0:51:09,1
6. Evka, Levandule, Vichřice, Dráče, Tygr, Delfín, Kája
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 004. oddíl, Turbovydry
198 - P650 0:59:34,8
7. Hojta, Ptáče, Timbo, Mufa, Čiko
Junák, 5. přístav Praha - 4. oddíl, Děbenky
197 - Raft 1:08:00,7
--. Karel, Bára, Anna, Bára, Vojta
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Kačky II
200 - P500 loď nedojela




open (libovolná loď) - open (libovolná posádka) - rok 2011

1. Práče, Rejnok, Ježek, Shrek, Sluníčko
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2. OVS
245 - P650 0:41:10,4
2. Slunda, Vočko, Florenc, Makyna, Pepa
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje
226 - P650 0:41:11,3
3. Milan, Ked, Megy, Víla, Majkl
151. oddíl, Kobylisy VPŘED Praha 8
231 - P650 0:41:12,0
4. Šulin, Luďa, Kozy, Dan, Medvěd
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Dáme TO :-) !!!
242 - P650 0:41:31,2
5. Týtý, Pompo, Hypo, Bodie, Myšák, Dana
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, 30. OVS
236 - P650 0:41:51,6
6. Čerčil, Sršáň, Vilda, Bambus, Fif
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 5. oddíl, Bílá ponorka
235 - P550 0:42:28,0
7. Bubo, Řízek, Střela, Krevek, Muff
Junák, středisko" Prosek" Praha - 108. oddíl, Sumýš
246 - P650 0:42:38,4
8. Primus, Humr, File, Šafy, Racek
Junák, přístav Neratovice - 9. oddíl, Sobi
233 - P550 0:43:54,8
9. Kodie, Křikly, Sova, Koumes, Škopi, Danek
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7. oddíl, Roveři
223 - P550 0:44:41,9
10. Lišák, Roman, Špalda, Tom, Kuklič
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, 92. Kotva
229 - P550 0:46:10,3
11. Motejl, Vojta, Táborka, Radka, Hrošík
Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, výběr
220 - P550 0:46:47,0
12. Olda, Kofí, Stolička, Asterix, Rys
Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Lumíci
241 - P650 0:48:24,8
13. Pítr, Cvrček, Johnny, Žabka, Karlos, Lvíče, Lukáš
Junák, přístav Modrá flotila Nymburk - 2. oddíl, Sardinky
228 - P550 0:49:09,0
14. Podkovák, Žabák, Škubis, Čmelda, Jelen
Junák, středisko Štika Turnov - Štika 1
221 - P550 0:49:36,4
15. Miky, Don, Jíťa, Elis
Junák, přístav Třináctka Opařany - Třináctka
227 - P550 0:51:05,5
16. Fido, Ďobek, Pavel, Smišík, Není
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 271. oddíl, Old school
224 - P650 0:51:08,2
17. Jouda, Obfu, Rákos, Máca, Sesse
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 271. oddíl, Old school 2
225 - P650 0:51:18,1
18. Jirka, Karolína, Renata, Vendula, Kateřina, Eva
Nováci
248 - P500 0:57:04,9
19. František, Renáta, Václav, Jan, Barbora, Pavel, Petr
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92. oddíl, Škeble
238 - P500 0:57:56,4
20. Fido, Vlastík, Krysa, Blesk, Vykuk, Macho
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92. oddíl, Chrastí
239 - P500 0:58:12,0
21. Boží, Šotek, Sojka, Šípek, Tesák, Koča
Junák, středisko Mawadani Praha 5 - Pruty
234 - Raft 1:00:00,7
22. Marcílek, Burák, Sucháč, Žába, Kaštánek, Ondřej
Rychle Praha
232 - Raft 1:01:57,9
23. Drobek, Jerry, Orel, Hanička, Koko, Štěpa, Padáš
Junák, středisko Šipka Praha 6 - 21. oddíl, Ledňáčci
243 - Raft 1:03:58,9
24. Tangella, Kabuto, Togepi, Jiglypuff, Scyther, Blastoise
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92.. oddíl, Žaludy
237 - Raft 1:06:56,7
25. Lachtan, Vítek, Éro, Haky, Marie, Ondřej
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92. oddíl, Houby
240 - P500 1:07:23,4
26. Bobr, Šéfka, Fefé, Bob, Sysel
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50. oddíl, Rašpláci
230 - Raft 1:12:16,8
27. Bublinka, Šmudlinka, Brynďa, Jan, Lukáš, Tomáš, Ludmila
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 6. oddíl, Klokočí
247 - Raft 1:15:17,2
28. Káťa, Ivča, Machy, Penina
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS - OLD
244 - Raft 1:16:39,3
29. Jožan, Šipka, Kapka, Honza, Verča
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Ledňáčci
222 - Raft 1:24:41,4




C2 (kánoe) - muži / oldskauti - rok 2011

1. Karel Kadlec, Jiří Lukeš
Dragoni Praha
271 0:41:29,1
2. Mauglí, Hvězdář
EPO Praha
287 0:46:16,0
3. Šotek, Bárt
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 23. oddíl, Necky
270 0:46:24,0
4. Zdeněk, Alena
Zdeněk Prašilík, Alena Bauerová
279 0:54:27,0
5. Spíídy, Mišule
EPO Rinjani Team Praha 6
284 0:55:34,7
6. Bouša, PJ
Bouša + PJ Praha 5
283 0:56:46,1
7. Olda, Hopsík
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4. oddíl, Štiky
274 0:57:48,1
8. Ria, Luboš
Junák, středisko "Oheň" Praha - 92. oddíl, Ria
278 0:59:14,5
9. Kulda, Maty
Junák, středisko Uragan Zbraslav - E3882. oddíl, Ofélie
272 0:59:15,6
10. Witty, Jandík
Witty a Jandík Praha
280 1:00:02,5
11. Žába, Hvozd
Žába + Hvozd Praha 5
282 1:00:14,9
12. Karel, Helena
Manželé Libčice nad Vltavou
273 1:00:22,1
13. Bejk, Ondra
Bejk a Ondra
285 1:02:21,4
14. Martin, Aneta
Pozor jedem! Praha 7
286 1:04:03,2
15. Zajda, Komár
Junák, 5. středisko Modřany - 75. oddíl, Cutty Stark
281 1:08:36,1
16. Petr, Jana
Psice blonďatá Praha
277 1:13:33,5
17. Martina, Lenka
Psice rezavá
276 1:19:40,3
--. Žabí muž Leosmile Horejsek, Žabí skautík Lion Vít Horejsek
Žabí muži Lysolaje
275 loď nedojela