logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Vítězové závodů

Dorost
Žactvo
Dospělí

Kategorie dorost

P550 (třídová loď VS) - dorost

2012 Medvěd, Rocky, Matlák, Ledňáček, Johny
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Jolemarome
dorostenci 0:43:46,4 8,9 km/h
2011 Soňa, Kristýna, Aneta, Tejka, Denisa
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 6. oddíl, Kanibalky
dorostenky 0:48:23,6 8,1 km/h
2010 Cákal, Honza, Medvěd, Kozy, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Padlleři
dorostenci 0:37:02,8 10,5 km/h
2010 Soňa, Kiki, Anet, Tejka, Denisa
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Kanibalky
dorostenky 0:43:45,4 8,9 km/h
2009 Rejnok, Ježek, Worvaň, Šrek, Žluťas
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2.OVS H2O
dorostenci 0:39:51,6 9,8 km/h
2009 Mirečka, Matýsek, Miňonka, Šídlo, Tláča
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3.oddíl Peřej
dorostenky 0:48:10,5 8,1 km/h
2008 Rejnok, Ježek, Práče, Mireč, Worvaň
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
dorostenci 0:39:57,0 9,8 km/h
2008 Kulíšek, Káťa, Perňa, Vodénka, Cifry
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl
dorostenky 0:47:15,0 8,3 km/h
2007 Kvído, Ježek, Rejnok, Práče, Rusi
Junák, přístav Ralsko Mimoň
dorostenci 0:35:50,0 10,9 km/h
2007 Sasanka, Kuňka, Ještěrka, Čert, Lenča
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
dorostenky 0:42:18,0 9,2 km/h
2006 Kvído, Práče, Máca, Vokoun, Mates
Junák, přístav Ralsko Mimoň
dorostenci 0:42:35,0 9,2 km/h
2006 Sasanka, Ještěrka, Čert, Kuňka, Lenča
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
dorostenky 0:47:03,0 8,3 km/h
2005 Jakub, Luděk, Radek, Filip, Pavel
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
dorostenci 0:35:59,0 9,3 km/h
2005 Bára, Káča, Lenka, Radka, Janice
Junák, středisko Štika Turnov
dorostenky 0:40:27,0 8,3 km/h
2004 Filip, Honza, Jakub, Veronika, Lenka
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
dorostenci 0:35:51,0 10,9 km/h
2004 Srnka, Peťa, Mája, Kiki, Riki
Junák, přístav OMAHA Plzeň
dorostenky 0:41:59,0 9,3 km/h
2003 Filip, Jakub, Jan, Lenka, Veronika
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
dorostenci 0:36:09,0 10,8 km/h
2003 Terka, Bobo, Lucifer, Čičmunda, Potápka
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
dorostenky 0:43:39,0 8,9 km/h
2002 Junák, středisko Štika Turnov dorostenci 0:56:20,0 15,4 km/h
2002 Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha 33. oddíl dorostenky 1:12:53,0 11,9 km/h
2001 Aka, Riki, Sluníčko, Kuba, Bubák
Junák, přístav Ralsko Mimoň
dorostenci 0:36:01,9 10,3 km/h
2001 Fižďa, Džeky, Bobo, Lucifer, Ajfi
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
dorostenky 0:39:33,0 9,4 km/h
2000 Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl dorostenci 0:39:24,6 7,9 km/h
2000 Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl dorostenky 0:45:22,7 6,9 km/h
1999 Čochtan, Riki, Viki, Aka, Polda
Junák, 2. oddíl VS Mimoň
dorostenci 0:38:22,3 8,1 km/h
1999 Nika, Sirena, Viťka, Pipi, Žuchla
Junák, 17. dívčí oddíl VS Pardubice
dorostenky 0:42:02,8 7,4 km/h
1998 Junák, 4. oddíl Praha dorostenci 0:35:55,0 8,7 km/h
1998   dorostenky 0:42:18,0 7,4 km/h
1997 Viktor Horálek
Junák, 4. oddíl Praha
dorostenci 0:37:39,6 8,3 km/h
1997 Renata MarCjaníková
Junák, 5. oddíl Mladá boleslav
dorostenky 0:45:08,6 6,9 km/h

 

P5 (pramice pětimístná) - dorost

1996 Vlastimil Rychlonožka Šiška
Junák, 50. oddíl Plzeň
dorostenci 0:29:41,9 10,7 km/h
1996 První cena nebyla udělena - posádka nesplnila podmínky dorostenky  
1995 Junák, 50. oddíl Plzeň dorostenci 0:24:41,0 11,7 km/h
1995 Junák, Clipper Ostrava dorostenky 0:28:42,0 10,0 km/h
1994 Nykles Martin, Vaniš Radek, Götter David, Soběslavský Karel, Soběslavský Luděk
VK KOTVA Plzeň
dorostenci 0:26:37,6 10,8 km/h
1994 Sloupová Kristýna, Beránková Lucie, Peková Barbora, Foralová Lucie, Zíková Michaela
VPO Čochtani Plzeň
dorostenky 0:29:10,4 9,9 km/h
1993 Junák, Albatros Nové Město nad Metují dorostenci 0:27:24,0 10,5 km/h
1993 Junák, 92. oddíl Kotva Plzeň dorost mix 0:30:39,0 9,4 km/h
1993 Junák, 5. OVS Praha 1 dorostenky 0:48:12,0 6,0 km/h
1992 ?
Junák, Albatros Nové Město nad Metují
dorostenci starší ?
1991 Junák, Albatros Nové Město nad Metují dorostenci 0:37:32,0 9,9 km/h
1991 Junák, Flotila dorostenci ml. 0:39:20,0 9,5 km/h
1991 Slavoj Praha dorostenky ml. 0:51:12,0 7,3 km/h
1990 Albatros Nové Město na Moravě dorostenci 0:35:44,0 10,4 km/h

 

P7 (pramice sedmimístná) - dorost

1957 Junák, 5. oddíl Praha dorostenky  
1948 Kelly, Kapitán (Ivo Mayer)
Junák, 3. oddíl Praha
dorostenci 0:40:34,5 11,2 km/h
1947 Junák, 3. oddíl Praha dorostenci 0:45:58,1 9,9 km/h
1946 Junák, 12. oddíl VS Praha dorostenci 0:44:10,0 10,3 km/h
1940 Junák, Praha dorostenci 0:43:40,0 10,6 km/h
1939 Zdehča Schwarzer, Louskák, Klaboch, ? , Laďka Hec, Karel R.
Junák, 5. oddíl Praha
dorostenci 0:49:30,0 9,3 km/h
1933   dorostenky ?

 

P530 (pramice P530) - dorost

2001 Brhlík, Šumák, Wolf, Želva, Leonard
Junák, 24. středisko Sever Praha
dorostenci 0:44:54,0 8,3 km/h
1998 Junák, 4. oddíl Praha dorostenci 0:53:50,0 5,8 km/h
1997 Jan Šroub Hlásný
Junák, Liberec
dorostenci 0:43:42,2 7,1 km/h
1997 Pavla Žába Plzáková
Junák, 23. oddíl Praha
dorostenky 0:52:02,9 6,0 km/h
1996 David Cedník Svoboda
Junák, 4. oddíl Praha 3
dorostenci 0:37:13,2 8,5 km/h
1995 Junák, 91. oddíl Plzeň dorostenci 0:31:02,0 9,3 km/h
1995 Junák, 5. oddíl Mladá Boleslav dorostenky 0:43:20,0 6,6 km/h
1994 Filip Radek, Kolský Tomáš, Odvárko Michael, Lejsal Matěj, Simánek Ondřej
Junák, 5. oddíl VS Praha
dorostenci 0:33:12,0 8,7 km/h

 

P650 (rychlostní pramice) - dorost

2000 Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl dorost mix 0:41:30,9 7,5 km/h
1999 Vráťa, Pavel, David, Fabi, Timoti
Junák, 92. oddíl VS Plzeň
dorostenci 0:41:14,7 7,6 km/h
1998 Junák, 7. oddíl Plzeň dorostenci 0:58:18,0 5,4 km/h
1997 Lukáš Platejz Boubín
Junák, 50. oddíl Plzeň
dorostenci 0:34:54,7 8,9 km/h
1997 Denisa Denda Součková
Junák, 50. oddíl Plzeň
dorostenky 0:37:12,3 8,4 km/h

 

C5 (pětikánoe) - dorost

1994 Bulva Jaroslav, Cicvárek Jakub, Drbohlav Tomáš, Cížek Vojtěch, Mlejnek Milan
Junák, Oddíl VS ŠTIKA Turnov
dorostenci 0:28:03,7 10,3 km/h
1993 Junák, 16. VO Praha dorostenky 0:33:36,0 8,6 km/h
1993 Šan Kondor, Hurikán dorostenci 0:40:03,0 7,2 km/h

 

C2 (kánoe) - dorost

1993 Pražák, Černý
Junák, 24. oddíl Sever Praha
dorostenci 0:30:16,0 9,5 km/h
1993 Horáček, Nekovářová
PSK Olymp Praha
dorost mix 0:35:17,0 8,2 km/h
1993 Dobročanová, Kuleová
Junák, 93. oddíl Plzeň
dorostenky 0:41:23,0 7,0 km/h

 

K1 (kajak) - dorost

1993 Blažková
Junák, 2. oddíl Čáslav
dorostenky 0:33:06,0 8,7 km/h
1993 Horský
Loko Rakovník
dorostenci 0:39:12,0 7,3 km/h

 

Kategorie žactvo

P550 (třídová loď VS) - žactvo

2012 Kvído, Stopař, Tygr, Žigul, Plejtvák
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS - A
žáci 0:42:20,1 9,2 km/h
2011 Klusajda, Šikula, Bella, Piko, Sojka
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry
žákyně 0:48:05,8 8,1 km/h
2010 Kouba, Vašek, Lůďa, Martin, Vojta
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Pádlovací TIEPCI
žáci 0:37:02,4 10,5 km/h
2010 Klusajda, Jesse, James, Řechta, Šikula
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry
žákyně 0:41:43,0 9,3 km/h
2009 Kouba, Vojta, Vašek, Honza, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska
žáci 0:41:06,8 9,5 km/h
2009 Pampeliška, Krtonožka, Skříťa, Smajlík, Žako
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.DOVS Fram
žákyně 0:46:02,1 8,5 km/h
2008 Jan, Jan, Jan, Přemysl, Martin
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci 0:41:00,0 9,5 km/h
2008 Čertík, Hermiona, Miňonka, Beruška, Mája
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl
žákyně 0:46:46,0 8,3 km/h
2007 Honza, Vojtěch, Honza , Honza, Honza
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci 0:37:07,0 10,5 km/h
2007 Pampeliška, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
žákyně 0:44:02,0 8,9 km/h
2006 Kuba, Rejnok, Ježek, Tarzan, Žluťásek
Junák, přístav Ralsko Mimoň
žáci 0:42:37,0 9,2 km/h
2006 Dodo, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
žákyně 0:48:39,0 8,0 km/h
2005 Kuba, Rejnok, Žluťásek, Ježek, Práče
Junák, přístav Ralsko Mimoň
žáci 0:37:12,0 9,0 km/h
2005 Dodo, Vodénka, Katka, Klára, Kulíšek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
žákyně 0:41:03,0 8,2 km/h
2004 Cedník, Cvrček, Datle, Hroch, Vojta
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci 0:38:08,0 10,2 km/h
2004 Krtek, Radka, Lenka, Bára, Katka
Junák, středisko Štika Turnov
žákyně 0:40:17,0 9,7 km/h
2003 Cedník, Cvrček, Jindra, Adam, Štěpán
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci 0:39:53,0 9,8 km/h
2003 Hanka, Kiki, Mája, Téra, Lucka
Junák, přístav OMAHA Plzeň
žákyně 0:43:27,0 9,0 km/h
2002 Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto 14. oddíl žáci 0:57:02,0 15,3 km/h
2002 Junák, přístav Ralsko Mimoň 3. oddíl žákyně 1:02:18,0 14,0 km/h
2001 Ivan, Jakub, Honza J., Honza Ch., Mirek
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci 0:37:18,9 10,0 km/h
2001 Miloslava, Lenka Š., Lenka K., Veronika, Eva
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žákyně 0:40:58,6 9,1 km/h
2000 Junák, přístav Třináctka Opařany - 313. oddíl žáci 0:42:38,0 7,3 km/h
2000 Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl žákyně 0:45:05,4 6,9 km/h
1999 Lasička, Kuba, Pot, Sluníčko, Bubák
Junák, 2. oddíl VS Mimoň
žáci 0:39:57,3 7,8 km/h
1999 Danka, Ivka, Káča, Srnka
Junák, 92. oddíl VS Plzeň
žákyně 0:43:49,1 7,1 km/h
1998 Junák, 2. oddíl Mirnoň žáci 0:38:38,0 8,1 km/h
1998 Junák, 3. oddíl Mirnoň žákyně 0:48:55,0 6,4 km/h
1997 Václav Velík
Junák, 313. oddíl Opařany
žáci 0:40:06,2 7,8 km/h
1997 Yveta Beštová
Junák, 92. oddíl Plzeň
žákyně 0:42:00,5 7,4 km/h

 

P5 (pramice pětimístná) - žactvo

1996 Filip Králík Josífek
Junák, 30. oddíl Liberec
žáci 0:34:04,2 9,3 km/h
1995 Junák, 4. oddíl Praha žáci 0:31:54,0 9,0 km/h
1995 Junák, 1. oddíl Opařany žákyně 0:33:45,0 8,5 km/h
1994 Likavec Petr, Tymel Igor, Černík Ondřej, Šmída Michal, Kratochvíl Jaroslav
Junák, 1. oddíl VS ALBATROS Nové Něsto nad Metují
žáci 0:30:19,5 9,5 km/h
1994 Čermáková Blanka, Juliusová Kateřina, Roubalová Jitka, Rychtrová Nana, Kličková Lucie
Junák, 91.oddíl VS Plzeň
žákyně 0:32:42,8 8,8 km/h
1993 Albatros Nové Město nad Metují žáci 0:29:16,0 9,8 km/h
1993 Junák, 91. OVS Plzeň žákyně 0:33:32,0 8,6 km/h
1991 Junák, Albatros Nové Město nad Metují žáci 0:40:24,0 9,2 km/h
1991 KV Deli Lovosice žákyně 0:40:45,0 9,1 km/h
1990 Albatros Nové Město na Moravě žáci 0:35:10,0 10,6 km/h
1990 Slavoj Praha žákyně 0:53:27,0 7,0 km/h

 

P530 (pramice P530) - žactvo

2008 Hardy, Drak, Křivohlávek, Olda, Vašík
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl
žáci mix 0:52:59,0 7,4 km/h
2007 Sojka, Lati, Nancy, Titty, Fenka
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
žáci 0:56:02,0 7,0 km/h
2006 Viktor, eMeF, Pískle, Pikur
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci 0:52:37,0 7,4 km/h
2005 Viktor, Viktor, Ježek, Emef, Pískle
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci mix 0:42:54,0 7,8 km/h
2004 Viktor, Štěpán, Bobr, Pískle, eMeF
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci mix 0:44:36,0 8,7 km/h
2003 Renča, Kulich, Káča, Marťa, Radka
Junák, přístav Mladá Boleslav
žáci mix 0:48:05,0 8,1 km/h
2002 Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 4. oddíl žáci 1:07:00,0 13,0 km/h
2001 Čásíček, Koblížek, Pirát, Wimbledon, Koala
Junák, přístav FLOTILA Liberec
žáci 0:42:21,9 8,8 km/h
2001 Boženka, Margita, E.T., Piškot, Ája
Junák, přístav Třináctka Opařany
žákyně 0:45:17,1 8,2 km/h
2000 Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 32. oddíl žáci 0:47:03,9 6,6 km/h
2000 Junák, přístav Třináctka Opařany - 413. oddíl žákyně 0:55:16,1 5,6 km/h
1999 Spacák, Hliňák, Koblížek, Meruňka, Uzel
Junák, 32. oddíl VS Liberec
žáci 0:43:52,6 7,1 km/h
1999 Boženka, Margita, Hanka, Aluma, Ítý
Junák, 413. oddíl VS Opařany
žákyně 0:47:01,1 6,6 km/h
1998 Junák, 313. oddíl Opařany žáci 0:45:33,0 6,8 km/h
1998 Junák, 413. oddíl Opařarany žákyně 0:52:02,0 6,0 km/h
1997 Pavel Mauglí Vojtíšek
Junák, 11. oddíl České Budějovice
žáci 0:44:37,9 7,0 km/h
1997 Jana Diana Kosobudová
Junák, 413. oddíl Opařamy
žákyně 0:47:58,0 6,5 km/h
1996 Blanka Čermáková
Junák, 91. oddíl Plzeň
žákyně 0:37:27,8 8,5 km/h
1996 Pavel Trezor Oyawale
Junák, 4. oddíl Praha 3
žáci 0:41:17,3 7,7 km/h
1996 Jana Diana Kosobudová
Junák, 13. oddíl Opařany
žákyně 0:42:52,6 7,4 km/h
1995 Junák, 51. oddíl N. Město žákyně 0:28:13,0 10,2 km/h
1995 Junák, 4. oddíl Praha žáci 0:28:52,0 10,0 km/h
1994 Bolek Jan, Ščerba Libor, Pech Josef, Pavlíček Libor, Káňa Václav
Junák, Eskadra - 8.oddíl VS
žáci 0:34:35,2 8,3 km/h
1994 Vengřín Jiří, Tobiášová Marie, Vaculíková Martina, Šimková Jana, Kaqánková Jana
Junák, Eskadra - 5. oddíl VS
žákyně 0:36:50,7 7,8 km/h

 

P650 (rychlostní pramice) - žactvo

2008 Slunda, Vočko, Florenc, Kůzle, Kanár
Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl
žáci mix 0:44:56,0 8,7 km/h
2007 Vendys, Mára, Motejl, Michal, Mára
Junák, středisko Poutníci Kolín
žáci 0:41:18,0 9,4 km/h
2006 Šátek, Rákosníček, Medvěd, Tygr, Jerry
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
žáci 0:46:18,0 8,4 km/h
2005 Jerry, Adam, Mára, Kapr, Motýl
Junák, středisko Poutníci Kolín
žáci mix 0:36:43,0 9,2 km/h
2004 Olda, Brouk, Domino, Eskymo, Myš
Junák, středisko JAVOR Česká Třebová
žáci mix 0:42:13,0 9,2 km/h
2003 Kožich, Bizon, Bobo, Matěj, Baku
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
žáci mix 0:41:19,0 9,4 km/h
2001 Šroub, Uhu, Čtverec, Kač, Sekyra
Junák, přístav FLOTILA Liberec
žáci 0:38:37,1 9,6 km/h
2001 Lucka, Péťa, Kiki, Mája, Srnka
Junák, přístav OMAHA Plzeň
žákyně 0:38:39,1 9,6 km/h
2000 Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto žáci mix 0:41:42,0 7,5 km/h
1999 Rohlík, Šilar, Salášek, Janko, Chleboun
Junák, 7. oddíl VS Vysoké mýto
žáci 0:39:40,4 7,9 km/h
1999 Fůfa, Ajfi, Bobo, Džery, Lucifer
Junák, 2. dívčí oddíl VS Nové Město nad Metují
žákyně 0:41:31,7 7,5 km/h
1998 Junák, 7. oddíl Pardubice žáci 0:43:45,0 7,1 km/h
1998 Junák, 17. oddíl Pardubice žákyně 0:46:52,0 6,7 km/h
1997 Ivan Donn Rohlík
Junák, 4. oddíl Vysoké Mýto
žáci 0:38:11,9 8,2 km/h
1997 Zuzana Kvítko Plzová
Junák, 94. oddíl Plzeň
žákyně 0:40:52,0 7,6 km/h

 

R (raft) - žactvo

2009 Venci, Locy, Ajfi, Marek, Kuba, Ferda
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl
žáci 1:03:53,8 6,1 km/h

 

open (libovolná loď) - žactvo

2011 Vítek, Jana, Vašek, Ondra, James
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje
žáci 0:46:38,3 8,4 km/h
2010 Renča, Amatér, Čáp, Mája, Pája
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4. oddíl, Štiky
žáci 0:42:55,5 9,1 km/h
2009 Šaman, Svíčka, Pinokio, Fipo, Mishkenzie
Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8.oddíl Hraničář
žáci 0:42:32,8 9,2 km/h

 

C5 (pětikánoe) - žactvo

1993 Junák, 7. V0 Praha 10 žáci 0:29:47,0 9,7 km/h
1993 Junák, 7. OV Brno žákyně 0:38:38,0 7,5 km/h

 

C2 (kánoe) - žactvo

1993 Brabec, Frieb
Junák, 2. OVS Praha
žáci 0:41:27,0 6,9 km/h

 

P550 (třídová loď VS) - žactvo

2011 Riki, Koumák, Boďi, Albi, Šmoula
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS
žáci ml. mix 0:44:57,2 8,7 km/h
2010 Riki, Čepeček, Albi, Koumak, Šmoula
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Vlčata
žáci ml. mix 0:39:11,5 10,0 km/h
2009 Všéťa, Domča, Matfyz, Mudra, Horny
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8.oddíl
žáci ml. mix 0:43:03,5 9,1 km/h
2008 Riki, Vendelín, Štístko, Plejtvák, Boni
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl
žáci ml. mix 0:45:49,0 8,5 km/h
2007 Jakub, Tonda, Luděk, Martin, Přemysl
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci ml. 0:41:11,0 9,5 km/h
2006 Jakub, Tonda, Martin, Přemysl, Honza
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žákyně ml. 0:46:14,0 8,4 km/h
2005 Guma, Davídek, Vojta, Emil, Adam
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
žáci ml. mix 0:42:25,0 7,9 km/h
2004 Ivan, Honza J., Honza B., Přemysl, Ondra
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci ml. mix 0:40:57,0 9,5 km/h
2003 Dann, Jan, Jan, Vojta, Josef
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
žáci ml. 0:42:30,0 9,2 km/h
2002 Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou 8. oddíl žáci ml. mix 1:00:29,0 14,4 km/h

 

Kategorie dospělí

P5 (pramice pětimístná) - dospělí

2010 Lobo, Tom, Black, Mari, Monty
Junák, středisko "Bobři" Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Hydro team
open 0:38:06,9 10,2 km/h
2009 Kunhuta, Lůďa, Honza, Medvěd, Baby
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska
open 0:38:30,1 10,1 km/h
2008 Sali, Kunhuta, Kouba, Baby, Luděk
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
open 0:38:34,0 10,1 km/h
2007 Fydži, Smišík, Ďobek, Pavel, Adam
Junák, středisko Poutníci Kolín
open 0:38:18,0 10,2 km/h
2006 Kosťa, Luxor, Pirát, Plamen, Héďa
Junák, středisko Štika Turnov
open 0:41:05,0 9,5 km/h
2005 Lukáš, Petr, Štěpán, Klouzek, Pavel
Neptun, Řevnice
open 0:34:29,0 9,7 km/h
2004 Zedník, Pluto, Lukáš, Miky, Honza
Junák, středisko Štika Turnov
open 0:35:39,0 10,9 km/h
2003 Jezevec, Karel, Jirka, Hubert, Mirek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
open 0:37:35,0 10,4 km/h
2002 Junák, středisko Štika Turnov open 0:58:22,0 14,9 km/h
1993 Junák, 92. oddíl Lotva Plzeň veteráni 0:29:43,0 9,7 km/h
1993 Motorlet Praha muži 0:43:22,0 6,6 km/h
1991 Stará Plavba Praha veteráni 0:38:04,0 9,8 km/h
1990 Albatros Nové Město na Moravě muži 0:37:16,0 10,0 km/h

 

P7 (pramice sedmimístná) - dospělí

1990 Vodácký oddíl Praha 4 muži 0:32:08,0 11,6 km/h

 

P530 (pramice P530) - dospělí

1994 Hofrichter Daniel, Kraus Zdeněk, Lindauer Roman, Niebauer Miloš, Chrastil René
Klub vodáků č. 101 Sedlec
open 0:25:57,3 11,1 km/h

 

R (raft) - dospělí

2009 Mitin, Dušis, Pepyna, Terka
výběr skupiny 1.PS Náchod
muži 1:09:02,8 5,6 km/h

 

open (libovolná loď) - dospělí

2011 Práče, Rejnok, Ježek, Shrek, Sluníčko
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2. OVS
open 0:41:10,4 9,5 km/h
2005 Véčko, Radar, Méďa, Tatarka, Lenka, Burák
Junák, přístav Neratovice
muži 0:33:18,0 10,1 km/h
2003 Jana, Lucie, Martina L., Anna, Martina B.
Junák, středisko Podyjí Znojmo
open 0:46:08,0 8,5 km/h
2001 Kroky, Střihy, Kotys, Fortuna, Dag
Junák, středisko Poutníci Kolín
open 0:34:13,9 10,9 km/h
2000 Junák, Kolín open 0:38:41,0 8,1 km/h
1999 J. Bulíček, R. Šímová, P. Erben, J. Štěpánek, T. Poklop
Junák, Poutníci Kolín
open 0:37:47,3 8,3 km/h
1997 Karel Pinda Křepinský
Junák, 50. oddíl Plzeň
open 0:39:45,1 7,8 km/h
1996 Pavel Branich open 0:30:57,6 10,3 km/h

 

C5 (pětikánoe) - dospělí

1993 Junák, 7. d. Dračí sedmička Brno ženy 0:53:51,0 5,3 km/h

 

C2 (kánoe) - dospělí

2011 Karel Kadlec, Jiří Lukeš
Dragoni Praha
muži 0:41:29,1 9,4 km/h
2010 Karel Kadlec, Jiří Lukeš
Dragonklub Kojetín
muži 0:40:22,5 9,7 km/h
2009 Kuba, Kulda
Junák, přístav Mladá Boleslav - 5.oddíl VS
mix 0:49:59,5 7,8 km/h
2009 Méďa, Vojta
Kačeři Chrudim
muži 0:57:43,1 6,8 km/h
2009 Šára, Sluníčko
Kačeři Chrudim
ženy 1:01:17,4 6,4 km/h
1994 Hrdlička Stanislav, Hrdličková Vlasta
Slavie Praha
mix 0:31:18,5 9,2 km/h
1993 Pražák, Rada
Junák, 24. oddíl Sever Praha
muži 0:31:02,0 9,3 km/h
1993 Dědeček, Kný
PSL Olymp Praha
veteráni 0:31:08,0 9,3 km/h
1993 Millerová, Vítková
Loko Rakovník
veteránky 0:38:51,0 7,4 km/h
1993 Rohotka, Černá
Kr. louka Mladá Boleslav
mix 0:51:00,0 5,6 km/h

 

K1 (kajak) - dospělí

1993 Starý
Junák, 2. oddíl Čáslav
muži 0:31:50,0 9,0 km/h
1993 Horská
Loko Rakovník
veteránky 0:39:43,0 7,3 km/h
1991 Nechvátal
Junák, 4. přistav J. Nerudy
muži 0:41:23,0 9,0 km/h
1990 Jelen
Slavoj Praha
muži 0:42:30,0 8,8 km/h

 

K - dospělí

2010 Karel Vicherek
Uragán Zbraslav
muži 0:37:25,2 10,4 km/h