Výsledky
Výsledky 2013
- Details
- Category: Výsledky
- Published: Saturday, 28 September 2013 17:30
- Written by Jan Fischer - Hvězdář
- Hits: 4853
Výsledková listina v PDF a EXCELu, zápis jury závodu v PDF. Pokud ve výsledcích najdete chybu, prosím napište na 3jezy()email.cz.
REKLAMA ;-) Měli jste málo vln a chcete si je užít, přihlaste se na skautský víkend divoké vody...
P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři - rok 2013
1. | Žigul, Stopař, Tygr, Plejtvák, Roumen Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Roveři |
147 | 0:39:15,1 |
2. | Ludva, Hříbek, Adam, Matyáš, Pan, Vojta Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Chřipka z města |
141 | 0:39:39,6 |
3. | Tom, Drát, Šrája, Adam, Filip Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Větev |
144 | 0:41:23,8 |
4. | Čert, Pustil, Čtvrtka, NoName, Vážně Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - Přeživší. oddíl, Přeživší |
140 | 0:42:21,4 |
5. | Špunt, Honza, Žibér, Burák, Vočko Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Tykve |
145 | 0:43:06,4 |
6. | Meloun, Citron, Tatanka, Dobby, Kačka Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 33. oddíl, Aloe Věra |
149 | 0:43:19,3 |
7. | Olda, Tykev, Miloš, Michal, Viking Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové I |
146 | 0:43:34,1 |
8. | Kiki, Luke, Vojta, Ráďa, Netopýr Junák, středisko Vyškov - 1. oddíl, Severka |
142 | 0:43:37,2 |
9. | Daneček ,Pája, Janča, Tom, Bětka Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Lazaři |
148 | 0:46:06,3 |
10. | Delfín, Zlatíčko, Mája, Potápka, Bařenka Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Stříbrné Rybky |
143 | 0:50:57,6 |
P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti - rok 2013
1. | Kvído, Štístko, Koumák, Matýsek, Matahari Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti A |
172 | 0:41:23,3 |
2. | Jáson, Terka, Maják, Ida, Jára Junák, středisko Bobři Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Lentilky |
169 | 0:41:31,5 |
3. | Čajíček, Žvanil, Padák, Zub, Hroch Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 4. oddíl, Potápníci 1 |
168 | 0:41:58,9 |
4. | Davídek, Robert, Vokurka, Kohn, Jack Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 1. oddíl, Albatrosové II |
171 | 0:42:43,3 |
5. | Stopař, Saša, Šaman, Kačer, Vokoun Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Mladé pušky |
164 | 0:42:51,6 |
6. | Edison, Mudra, Indián, Fialka, Vojtěch Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, "1" |
170 | 0:42:52,1 |
7. | Žito, David, Alf, Rebit, Vigy Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Saratoga |
174 | 0:43:10,5 |
8. | Benzín, Nemo, Honza, Řezník, Šimon Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Žraloci |
166 | 0:43:11,9 |
9. | Fík, Řízek, Odrazka, Vír, Svišť Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, 4. OVS |
162 | 0:43:35,2 |
10. | Čuzl, Ondatra, Dobi, Neo, Billy Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 5. oddíl, Wavsons |
245 | 0:44:15,1 |
11. | Hardy, Tygr, Kubík, Vítek, Gaius Bonus Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Bobři |
161 | 0:44:17,8 |
12. | Medvěd, Salám, Čéče, Kámen, Kuře Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, KaKuČeSaMe |
163 | 0:44:18,7 |
13. | Rosomák, Klíšťák, Mlejnek, Dundee, Smajl Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Ohio |
175 | 0:45:17,7 |
14. | Dája, Děco, Víťa, Luki, Kuki Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl, Vorvani |
160 | 0:45:43,4 |
15. | Práče, Šmoula, Bodie, Bobr, Matěj Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti B |
173 | 0:45:44,8 |
16. | Lukáš, Jasan, Králík, Blonďák, Moták Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 4. oddíl, Potápníci 2 |
167 | 0:45:55,7 |
17. | Kreveta, Milan, Mišue, Adam, Šaryna Junák, středisko" Prosek" Praha - 108. oddíl, Destrukce |
178 | 0:47:15,5 |
18. | Videokojot, Stáňa, Elfík, LétajícíBagr, MrtváLabuť Argo o.s., Létající Čestmír Praha |
176 | 0:48:08,5 |
19. | Alf, Valda, Citrón, Zrzek, Rákosníček Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Bárka |
165 | 0:48:08,9 |
20. | Muff, Matěj, Kámen, Májka Junák, středisko" Prosek" Praha - 108. oddíl, Demolice |
177 | 0:50:36,6 |
P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky - rok 2013
1. | Bobík, Ovčák, Hermelínka, Peggy, Mary Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Kachny |
188 | 0:43:26,6 |
2. | Čiko, Motýlek, Hopík, Energy, Yetti Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Lysky |
189 | 0:44:15,0 |
3. | Domča, Delfa, Vichřice, Ančekubohajnej, Škubánek Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Vydry |
191 | 0:45:57,6 |
4. | Hermiona, Skřítek, Boní, Lvíče, Žirafka Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Kyselý Rybičky |
195 | 0:46:07,0 |
5. | Radka, Natka, Danča, Evča, Peťa Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Piraně |
197 | 0:46:51,5 |
6. | Bára, Markéta, Bětka, Hanka, Fany Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Kačky |
194 | 0:46:59,2 |
7. | Pěnkava, Fišta, Pišta, Amálka, Koblížek Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Stříbrné Rybky |
192 | 0:47:00,9 |
8. | Mimoňka, Gedž, Veverka, Pavouček, Barbie Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Peřejky |
196 | 0:47:13,0 |
9. | Danke, Pinďa, Jenny, Barbie, Blecha Junák, 9. přístav Kolín - 6. oddíl, Rosničky |
193 | 0:48:42,1 |
10. | Gaudí, Letuška, Zmrzlina, Želvička Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - Kosatky |
186 | 0:51:09,4 |
11. | Pepina, Róza, Denča, Aguš, Janča Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl, Chobotničky |
187 | 0:51:28,1 |
12. | Uzlík, Nary, Perní, Klarysa Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, Rejnoci |
190 | 0:52:06,5 |
P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky - rok 2013
1. | Všéťa, Švejk, Náprstek, Budul, Číva Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, "A" |
220 | 0:41:41,7 |
2. | Olda, Sekyrka, Krab, Kečup, Pepa Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Žraloci |
211 | 0:42:05,8 |
3. | Rejnok, Bajaja, Morče, Jirka, Pavouček Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Vlčata |
221 | 0:43:06,1 |
4. | Krtek, Kryštof, Luke, Kosák, Ušák Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Potápky |
222 | 0:43:11,8 |
5. | Datel, Šotek, Pampi, Vosák, Nemo Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 7. oddíl, Pulci |
227 | 0:45:09,9 |
6. | Renča, Andrea, Míša, Marta, Kajka Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Kosatky |
212 | 0:45:37,8 |
7. | Máňa, Zebra, Slůně, Myška, Tučňák Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Mytu Slzená |
217 | 0:45:41,8 |
8. | Bodie, Riki, Pirát, Seržant Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Wasp |
224 | 0:46:43,3 |
9. | Fižďa, Špagátek, Křemílek, Kašpárek, Šimon Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Mořští Vlci |
219 | 0:47:07,4 |
10. | Peťura, Kami, Žužu, Koník, Miki Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 2. oddíl, Žabičky Maják |
209 | 0:47:21,9 |
11. | Jarda, Bubo, Tomáš, Alchym, Mates Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Frajeři |
215 | 0:47:48,6 |
12. | Adam, Honzík, Sebastian, Ferda, Ondráš Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 44. oddíl, Bobříci |
214 | 0:47:53,5 |
13. | Harry, Doktor, Magnet, Luk, Delfín Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Ledňáčci |
225 | 0:48:05,6 |
14. | Vojta, Matěj, Barča, Klárka, Mates Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Sardinky |
223 | 0:48:39,9 |
15. | Vojta, Sušenka, Johanka, Vojta, Lanýž Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Delfíni |
210 | 0:50:04,7 |
16. | Vojta, Majda, Barča, Joy, Julie Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 3. oddíl, Želvy |
218 | 0:50:27,2 |
17. | Karlík, Jéňa, David, Maty, Matěj Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Frackové |
216 | 0:51:25,2 |
18. | Kosatka, Tříska, Svěluška, Kamínek, Šikulka Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 17. oddíl, Žabičky |
228 | 0:52:18,5 |
19. | Bazalka, Veverka, Andrejka, Aďoušek, Lůca Junák, přístav POSEIDON Opava - 12. oddíl, Delfínky |
213 | 0:53:47,9 |
P650 (rychlostní pramice) - žáci / skauti - rok 2013
1. | Slunda, Rošťák, Barča, Čarodka, Frodo, Flexa, Anička Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 8. oddíl, Černá Perla |
241 | 0:45:08,2 |
2. | Matlák, Dan, Lachtan, Žabák, Tony, Tom, Krtek Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Rychlíci |
239 | 0:45:19,6 |
3. | Bidlo, Boxer, Vlk, Ufo, Bobr, Godzila, Skřítek Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Aligátoři |
244 | 0:46:02,1 |
4. | Ďobek, Kája, Křen, Niki, Šéf, Bára Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 8. oddíl, Bludný Holanďan |
242 | 0:48:24,7 |
5. | Kocour, Modrásek, Motýlek, Kaštan, Puma, Sova, Pastelka Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Medúzky |
238 | 0:48:43,5 |
6. | Cvrček, Mops, Sam, Daník, Kuba, Michal, Péťa Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 1. oddíl, Albatrosové IV |
243 | 0:51:55,2 |
7. | Saddám, Fialka, Bětka, Hrášek, Justa, Anetka Junák, přístav Modrá kotva Liběchov - 5. oddíl, Šmlouvé |
247 | 0:52:12,2 |
8. | Silva, Pepina, Kačka, Julie, Anna, Sue Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 3. oddíl, Želvy mix Kačky |
240 | 0:56:04,4 |
9. | Kaskadér, Ondra, Honza, Číňan, Kutil, Matěj Junák, přístav Modrá kotva Liběchov - 5. oddíl, Piraně |
246 | 0:57:53,4 |
10. | Guláš, Vítek, Jurda, Pavlík, Tonda, Kryštof, Bastík Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Lodizlodi |
237 | 0:58:26,8 |
P650 (rychlostní pramice) - open (libovolná posádka) - rok 2013
1. | Fanda, Dan, Zdenda, David, Lukin Živa a. s. Klášterec nad Orlicí |
275 | 0:35:37,1 |
2. | Kačer, Kozy, Bejby, Kunhuta, Kolba Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Býlý Jezdcy |
265 | 0:36:49,2 |
3. | Al Gunda, Valas, Pirát, Luxor, Pluto Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, Zvlhlí a zvadlí |
268 | 0:38:20,3 |
4. | Lišák, Bobr, Šéfka, Bob, Olina, Honza Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50. oddíl, Ha-ha-bim-bim |
264 | 0:41:52,8 |
5. | Kody, Ajfi, Marináda, Sůva, Ocelový Dan, Mára Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7. oddíl, Rejnoci |
273 | 0:42:13,2 |
6. | Krab, Marek, Ufon, Podkolák, Žabak Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, Medvědi |
267 | 0:43:07,8 |
7. | Myšák, Robin, Džony, Motejl, Jana 100 let Pětky - Ústečáci Ústí nad Labem |
286 | 0:44:21,0 |
8. | Ked, Milan, Víla, Kulda, Jirka Tučňák Praha |
272 | 0:44:32,9 |
9. | Čmelák, Mánička, Tomáš, Pavla, Barbora Junák, středisko Radobýl Litoměřice - 4. oddíl |
278 | 0:45:20,6 |
10. | Soň, Teska, Denča, Simča Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Kanibalky |
266 | 0:45:29,4 |
11. | Guru, Ječmínek, Mraveneček, Ráďa, Sojka Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Piraně |
263 | 0:46:42,9 |
12. | Vašek, Péťa, Otazník, Tom, Silák, Márty Junák, přístav "RETRA" Brandýs nad Labem - 3. oddíl, Piraně |
260 | 0:47:01,2 |
13. | Honzík, Ondra, Óňa, Jéňa, Mirek, Láďa Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové III |
283 | 0:49:16,4 |
14. | Jaroslav, Jaroslav, Jiří, Pavel SVOČR, 111. HASTRMAN. oddíl, Hastrmani Karlovy Vary |
261 | 0:50:16,2 |
15. | Gepard, Domča, Ťapajz, Greenhorn, Delfín Junák, středisko Štika Turnov - 3. oddíl, Muži v naději |
269 | 0:51:47,2 |
16. | Florenc, Vočko, Pavka, Jan Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje |
282 | 0:53:13,1 |
17. | Mahdí, Jarda, Jezevec, Plivník, Badýs, Ondřej Junák, 5. přístav Praha - 4. oddíl, 100 let Pětky - NEPOVOL |
280 | 0:54:43,2 |
18. | Ivet, Vavů, Klárka, Natálka, Bára, Anička Junák, přístav "RETRA" Brandýs nad Labem - 3. oddíl, Vydry |
259 | 0:55:27,6 |
19. | Hojta, Mořic, Kryštof, Pešek, Petr, Glousek, Amádes Junák, 5. přístav Praha - 4. oddíl, 100 let Pětky - BIJ SE VPŘED |
281 | 0:56:21,2 |
20. | Burák, Zemák, Frýha, Míla, Kaštánek, Žába Rychle Praha |
270 | 0:58:28,1 |
21. | Matlák, Vojtěch, Maxi 91. oddíl, NOVACI Praha 7 |
262 | 0:58:43,1 |
22. | Mrož, Calta, Marta, Martina, Hana, Pavel, Marie Vikingové České Budějovice |
271 | 0:59:24,6 |
23. | Jiřík, Leňule, Rajčus, Pája, Pigi Stříbrný drak Praha |
279 | 0:59:27,9 |
24. | Jiří, David, Radek, Jana, Petra, Jan Oranžoví amatéři Praha 8 |
274 | 1:01:20,3 |
25. | Chosé, Punťa, Elza, Botka, Terka Junák, středisko Luka nad Jihlavou - 1. oddíl, Banáni |
277 | 1:04:44,0 |
26. | Magda, Osud, Lama, Shakira, Keči, Nikča Junák, středisko Luka nad Jihlavou - 1. oddíl, Lamy |
276 | 1:04:49,8 |
27. | Petty, Brepta, Kari, Baku, Mokrá Labuť, Davítko Argo o.s.. oddíl, Hov Hou Hou Argo Go Praha |
285 | 1:06:34,1 |
--. | Hlody, Kristyna, André, Ráďa, Míša, Honza, Jarka 0. oddíl, CVUT Ostrov |
284 | ? |
C2 (kánoe) - muži / oldskauti - rok 2013
1. | Lubor, Nan PSK OLYMP Praha, Vetší Praha |
121 | 0:47:54,6 |
2. | Anča, Elis VTO Neptun, Fialky Praha |
116 | 0:48:22,0 |
3. | Sušenka, Petík WC FEL TEAM PRAHA - MB Mladá Boleslav |
120 | 0:49:15,9 |
4. | Čajík, Yuyana Green Mobility Praha |
125 | 0:50:08,6 |
5. | Vratislav, Ferenc Junák, středisko Chlumec nad Cidlinou - Ferdovi hoši |
119 | 0:51:18,1 |
6. | Martin, Renča Renča a Martin Praha 6 |
124 | 0:52:56,5 |
7. | Ondra, Marjanka Raští Horní Počernice |
117 | 0:54:10,5 |
8. | Adri, Maňas Junák, 24. středisko Sever Praha - 24. Sever. oddíl, Sob v housce |
122 | 0:57:27,0 |
9. | Kaktus, Anna KAKTUS SNOWBOAT Praha |
118 | 1:00:23,1 |
10. | Jirka, Martin Jirka a Martin Kadaň |
127 | 1:00:40,6 |
11. | Zajda, Klára ZaKl Praha 12 |
123 | 1:02:41,0 |
12. | Baštárek, Náčelník Junák, 5. přístav Praha - 4. 555. oddíl, 100let Pětky - DO ČELA |
126 | 1:06:28,2 |
13. | Lukáš, Barbora Brno Praha |
129 | 1:38:07,0 |
14. | Petr, Éra | 128 | 1:38:17,6 |
D (paddleboard) - muži / oldskauti - rok 2013
1. | ZIG Paddleboardshop.cz |
109 | 1:23:30,5 |
2. | Bzuk Paddleboardshop.cz |
108 | 1:23:34,2 |
3. | TUIL Paddleboardshop.cz |
106 | 1:24:47,4 |
4. | Hofi Paddleboardshop.cz, Vejprnice |
103 | 1:24:53,8 |
5. | ZAG Paddleboardshop.cz |
110 | 1:24:54,1 |
6. | Braun Paddleboardshop.cz, Patrik Hrdina Praha |
104 | 1:24:54,6 |
7. | Mňouk Paddleboardshop.cz |
107 | 1:24:54,9 |
8. | Marek | 101 | 1:24:56,2 |
9. | Tomáš | 102 | 1:24:56,8 |
--. | Píďa Paddleboardshop.cz |
105 | ? |