logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

Výsledky

Výsledky 2013

Výsledková listina v PDF a EXCELu, zápis jury závodu v PDF. Pokud ve výsledcích najdete chybu, prosím napište na 3jezy()email.cz. 

 

REKLAMA ;-) Měli jste málo vln a chcete si je užít, přihlaste se na skautský víkend divoké vody...

 

P550 (třídová loď VS) - dorostenci / roveři - rok 2013

1. Žigul, Stopař, Tygr, Plejtvák, Roumen
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Roveři
147 0:39:15,1
2. Ludva, Hříbek, Adam, Matyáš, Pan, Vojta
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Chřipka z města
141 0:39:39,6
3. Tom, Drát, Šrája, Adam, Filip
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Větev
144 0:41:23,8
4. Čert, Pustil, Čtvrtka, NoName, Vážně
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - Přeživší. oddíl, Přeživší
140 0:42:21,4
5. Špunt, Honza, Žibér, Burák, Vočko
Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Tykve
145 0:43:06,4
6. Meloun, Citron, Tatanka, Dobby, Kačka
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 33. oddíl, Aloe Věra
149 0:43:19,3
7. Olda, Tykev, Miloš, Michal, Viking
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové I
146 0:43:34,1
8. Kiki, Luke, Vojta, Ráďa, Netopýr
Junák, středisko Vyškov - 1. oddíl, Severka
142 0:43:37,2
9. Daneček ,Pája, Janča, Tom, Bětka
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Lazaři
148 0:46:06,3
10. Delfín, Zlatíčko, Mája, Potápka, Bařenka
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Stříbrné Rybky
143 0:50:57,6




P550 (třídová loď VS) - žáci / skauti - rok 2013

1. Kvído, Štístko, Koumák, Matýsek, Matahari
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti A
172 0:41:23,3
2. Jáson, Terka, Maják, Ida, Jára
Junák, středisko Bobři Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Lentilky
169 0:41:31,5
3. Čajíček, Žvanil, Padák, Zub, Hroch
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 4. oddíl, Potápníci 1
168 0:41:58,9
4. Davídek, Robert, Vokurka, Kohn, Jack
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 1. oddíl, Albatrosové II
171 0:42:43,3
5. Stopař, Saša, Šaman, Kačer, Vokoun
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Mladé pušky
164 0:42:51,6
6. Edison, Mudra, Indián, Fialka, Vojtěch
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, "1"
170 0:42:52,1
7. Žito, David, Alf, Rebit, Vigy
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Saratoga
174 0:43:10,5
8. Benzín, Nemo, Honza, Řezník, Šimon
Junák, 9. přístav Kolín - 9. oddíl, Žraloci
166 0:43:11,9
9. Fík, Řízek, Odrazka, Vír, Svišť
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, 4. OVS
162 0:43:35,2
10. Čuzl, Ondatra, Dobi, Neo, Billy
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 5. oddíl, Wavsons
245 0:44:15,1
11. Hardy, Tygr, Kubík, Vítek, Gaius Bonus
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Bobři
161 0:44:17,8
12. Medvěd, Salám, Čéče, Kámen, Kuře
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, KaKuČeSaMe
163 0:44:18,7
13. Rosomák, Klíšťák, Mlejnek, Dundee, Smajl
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Ohio
175 0:45:17,7
14. Dája, Děco, Víťa, Luki, Kuki
Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl, Vorvani
160 0:45:43,4
15. Práče, Šmoula, Bodie, Bobr, Matěj
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Skauti B
173 0:45:44,8
16. Lukáš, Jasan, Králík, Blonďák, Moták
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 4. oddíl, Potápníci 2
167 0:45:55,7
17. Kreveta, Milan, Mišue, Adam, Šaryna
Junák, středisko" Prosek" Praha - 108. oddíl, Destrukce
178 0:47:15,5
18. Videokojot, Stáňa, Elfík, LétajícíBagr, MrtváLabuť
Argo o.s., Létající Čestmír Praha
176 0:48:08,5
19. Alf, Valda, Citrón, Zrzek, Rákosníček
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 11. oddíl, Bárka
165 0:48:08,9
20. Muff, Matěj, Kámen, Májka
Junák, středisko" Prosek" Praha - 108. oddíl, Demolice
177 0:50:36,6




P550 (třídová loď VS) - žákyně / skautky - rok 2013

1. Bobík, Ovčák, Hermelínka, Peggy, Mary
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Kachny
188 0:43:26,6
2. Čiko, Motýlek, Hopík, Energy, Yetti
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Lysky
189 0:44:15,0
3. Domča, Delfa, Vichřice, Ančekubohajnej, Škubánek
Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Vydry
191 0:45:57,6
4. Hermiona, Skřítek, Boní, Lvíče, Žirafka
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Kyselý Rybičky
195 0:46:07,0
5. Radka, Natka, Danča, Evča, Peťa
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Piraně
197 0:46:51,5
6. Bára, Markéta, Bětka, Hanka, Fany
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Kačky
194 0:46:59,2
7. Pěnkava, Fišta, Pišta, Amálka, Koblížek
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice - 5. oddíl, Stříbrné Rybky
192 0:47:00,9
8. Mimoňka, Gedž, Veverka, Pavouček, Barbie
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl, Peřejky
196 0:47:13,0
9. Danke, Pinďa, Jenny, Barbie, Blecha
Junák, 9. přístav Kolín - 6. oddíl, Rosničky
193 0:48:42,1
10. Gaudí, Letuška, Zmrzlina, Želvička
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - Kosatky
186 0:51:09,4
11. Pepina, Róza, Denča, Aguš, Janča
Junák, přístav POSEIDON Opava - 9. oddíl, Chobotničky
187 0:51:28,1
12. Uzlík, Nary, Perní, Klarysa
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl, Rejnoci
190 0:52:06,5




P550 (třídová loď VS) - žáci ml. mix / vlčata a žabičky - rok 2013

1. Všéťa, Švejk, Náprstek, Budul, Číva
Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8. oddíl, "A"
220 0:41:41,7
2. Olda, Sekyrka, Krab, Kečup, Pepa
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Žraloci
211 0:42:05,8
3. Rejnok, Bajaja, Morče, Jirka, Pavouček
Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Vlčata
221 0:43:06,1
4. Krtek, Kryštof, Luke, Kosák, Ušák
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Potápky
222 0:43:11,8
5. Datel, Šotek, Pampi, Vosák, Nemo
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 7. oddíl, Pulci
227 0:45:09,9
6. Renča, Andrea, Míša, Marta, Kajka
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Kosatky
212 0:45:37,8
7. Máňa, Zebra, Slůně, Myška, Tučňák
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Mytu Slzená
217 0:45:41,8
8. Bodie, Riki, Pirát, Seržant
Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 30. oddíl, Wasp
224 0:46:43,3
9. Fižďa, Špagátek, Křemílek, Kašpárek, Šimon
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 10. oddíl, Mořští Vlci
219 0:47:07,4
10. Peťura, Kami, Žužu, Koník, Miki
Junák, přístav "MAJÁK" Liberec - 2. oddíl, Žabičky Maják
209 0:47:21,9
11. Jarda, Bubo, Tomáš, Alchym, Mates
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Frajeři
215 0:47:48,6
12. Adam, Honzík, Sebastian, Ferda, Ondráš
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 44. oddíl, Bobříci
214 0:47:53,5
13. Harry, Doktor, Magnet, Luk, Delfín
Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Ledňáčci
225 0:48:05,6
14. Vojta, Matěj, Barča, Klárka, Mates
Junák, středisko Podyjí Znojmo - 1. oddíl, Sardinky
223 0:48:39,9
15. Vojta, Sušenka, Johanka, Vojta, Lanýž
Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 7. oddíl, Delfíni
210 0:50:04,7
16. Vojta, Majda, Barča, Joy, Julie
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 3. oddíl, Želvy
218 0:50:27,2
17. Karlík, Jéňa, David, Maty, Matěj
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Frackové
216 0:51:25,2
18. Kosatka, Tříska, Svěluška, Kamínek, Šikulka
Junák, přístav "SEDMIČKA" Pardubice - 17. oddíl, Žabičky
228 0:52:18,5
19. Bazalka, Veverka, Andrejka, Aďoušek, Lůca
Junák, přístav POSEIDON Opava - 12. oddíl, Delfínky
213 0:53:47,9




P650 (rychlostní pramice) - žáci / skauti - rok 2013

1. Slunda, Rošťák, Barča, Čarodka, Frodo, Flexa, Anička
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 8. oddíl, Černá Perla
241 0:45:08,2
2. Matlák, Dan, Lachtan, Žabák, Tony, Tom, Krtek
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Rychlíci
239 0:45:19,6
3. Bidlo, Boxer, Vlk, Ufo, Bobr, Godzila, Skřítek
Junák, středisko "JAVOR" Česká Třebová - 5. oddíl, Aligátoři
244 0:46:02,1
4. Ďobek, Kája, Křen, Niki, Šéf, Bára
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 8. oddíl, Bludný Holanďan
242 0:48:24,7
5. Kocour, Modrásek, Motýlek, Kaštan, Puma, Sova, Pastelka
Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl, Medúzky
238 0:48:43,5
6. Cvrček, Mops, Sam, Daník, Kuba, Michal, Péťa
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 1. oddíl, Albatrosové IV
243 0:51:55,2
7. Saddám, Fialka, Bětka, Hrášek, Justa, Anetka
Junák, přístav Modrá kotva Liběchov - 5. oddíl, Šmlouvé
247 0:52:12,2
8. Silva, Pepina, Kačka, Julie, Anna, Sue
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 3. oddíl, Želvy mix Kačky
240 0:56:04,4
9. Kaskadér, Ondra, Honza, Číňan, Kutil, Matěj
Junák, přístav Modrá kotva Liběchov - 5. oddíl, Piraně
246 0:57:53,4
10. Guláš, Vítek, Jurda, Pavlík, Tonda, Kryštof, Bastík
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Lodizlodi
237 0:58:26,8




P650 (rychlostní pramice) - open (libovolná posádka) - rok 2013

1. Fanda, Dan, Zdenda, David, Lukin
Živa a. s. Klášterec nad Orlicí
275 0:35:37,1
2. Kačer, Kozy, Bejby, Kunhuta, Kolba
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Býlý Jezdcy
265 0:36:49,2
3. Al Gunda, Valas, Pirát, Luxor, Pluto
Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, Zvlhlí a zvadlí
268 0:38:20,3
4. Lišák, Bobr, Šéfka, Bob, Olina, Honza
Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 50. oddíl, Ha-ha-bim-bim
264 0:41:52,8
5. Kody, Ajfi, Marináda, Sůva, Ocelový Dan, Mára
Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7. oddíl, Rejnoci
273 0:42:13,2
6. Krab, Marek, Ufon, Podkolák, Žabak
Junák, středisko Štika Turnov - 4. oddíl, Medvědi
267 0:43:07,8
7. Myšák, Robin, Džony, Motejl, Jana
100 let Pětky - Ústečáci Ústí nad Labem
286 0:44:21,0
8. Ked, Milan, Víla, Kulda, Jirka
Tučňák Praha
272 0:44:32,9
9. Čmelák, Mánička, Tomáš, Pavla, Barbora
Junák, středisko Radobýl Litoměřice - 4. oddíl
278 0:45:20,6
10. Soň, Teska, Denča, Simča
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 5. oddíl, Kanibalky
266 0:45:29,4
11. Guru, Ječmínek, Mraveneček, Ráďa, Sojka
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl, Piraně
263 0:46:42,9
12. Vašek, Péťa, Otazník, Tom, Silák, Márty
Junák, přístav "RETRA" Brandýs nad Labem - 3. oddíl, Piraně
260 0:47:01,2
13. Honzík, Ondra, Óňa, Jéňa, Mirek, Láďa
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl, Albatrosové III
283 0:49:16,4
14. Jaroslav, Jaroslav, Jiří, Pavel
SVOČR, 111. HASTRMAN. oddíl, Hastrmani Karlovy Vary
261 0:50:16,2
15. Gepard, Domča, Ťapajz, Greenhorn, Delfín
Junák, středisko Štika Turnov - 3. oddíl, Muži v naději
269 0:51:47,2
16. Florenc, Vočko, Pavka, Jan
Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje
282 0:53:13,1
17. Mahdí, Jarda, Jezevec, Plivník, Badýs, Ondřej
Junák, 5. přístav Praha - 4. oddíl, 100 let Pětky - NEPOVOL
280 0:54:43,2
18. Ivet, Vavů, Klárka, Natálka, Bára, Anička
Junák, přístav "RETRA" Brandýs nad Labem - 3. oddíl, Vydry
259 0:55:27,6
19. Hojta, Mořic, Kryštof, Pešek, Petr, Glousek, Amádes
Junák, 5. přístav Praha - 4. oddíl, 100 let Pětky - BIJ SE VPŘED
281 0:56:21,2
20. Burák, Zemák, Frýha, Míla, Kaštánek, Žába
Rychle Praha
270 0:58:28,1
21. Matlák, Vojtěch, Maxi
91. oddíl, NOVACI Praha 7
262 0:58:43,1
22. Mrož, Calta, Marta, Martina, Hana, Pavel, Marie
Vikingové České Budějovice
271 0:59:24,6
23. Jiřík, Leňule, Rajčus, Pája, Pigi
Stříbrný drak Praha
279 0:59:27,9
24. Jiří, David, Radek, Jana, Petra, Jan
Oranžoví amatéři Praha 8
274 1:01:20,3
25. Chosé, Punťa, Elza, Botka, Terka
Junák, středisko Luka nad Jihlavou - 1. oddíl, Banáni
277 1:04:44,0
26. Magda, Osud, Lama, Shakira, Keči, Nikča
Junák, středisko Luka nad Jihlavou - 1. oddíl, Lamy
276 1:04:49,8
27. Petty, Brepta, Kari, Baku, Mokrá Labuť, Davítko
Argo o.s.. oddíl, Hov Hou Hou Argo Go Praha
285 1:06:34,1
--. Hlody, Kristyna, André, Ráďa, Míša, Honza, Jarka
0. oddíl, CVUT Ostrov
284 ?




C2 (kánoe) - muži / oldskauti - rok 2013

1. Lubor, Nan
PSK OLYMP Praha, Vetší Praha
121 0:47:54,6
2. Anča, Elis
VTO Neptun, Fialky Praha
116 0:48:22,0
3. Sušenka, Petík
WC FEL TEAM PRAHA - MB Mladá Boleslav
120 0:49:15,9
4. Čajík, Yuyana
Green Mobility Praha
125 0:50:08,6
5. Vratislav, Ferenc
Junák, středisko Chlumec nad Cidlinou - Ferdovi hoši
119 0:51:18,1
6. Martin, Renča
Renča a Martin Praha 6
124 0:52:56,5
7. Ondra, Marjanka
Raští Horní Počernice
117 0:54:10,5
8. Adri, Maňas
Junák, 24. středisko Sever Praha - 24. Sever. oddíl, Sob v housce
122 0:57:27,0
9. Kaktus, Anna
KAKTUS SNOWBOAT Praha
118 1:00:23,1
10. Jirka, Martin
Jirka a Martin Kadaň
127 1:00:40,6
11. Zajda, Klára
ZaKl Praha 12
123 1:02:41,0
12. Baštárek, Náčelník
Junák, 5. přístav Praha - 4. 555. oddíl, 100let Pětky - DO ČELA
126 1:06:28,2
13. Lukáš, Barbora
Brno Praha
129 1:38:07,0
14. Petr, Éra 128 1:38:17,6




D (paddleboard) - muži / oldskauti - rok 2013

 

1. ZIG
Paddleboardshop.cz
109 1:23:30,5
2. Bzuk
Paddleboardshop.cz
108 1:23:34,2
3. TUIL
Paddleboardshop.cz
106 1:24:47,4
4. Hofi
Paddleboardshop.cz, Vejprnice
103 1:24:53,8
5. ZAG
Paddleboardshop.cz
110 1:24:54,1
6. Braun
Paddleboardshop.cz, Patrik Hrdina Praha
104 1:24:54,6
7. Mňouk
Paddleboardshop.cz
107 1:24:54,9
8. Marek 101 1:24:56,2
9. Tomáš 102 1:24:56,8
--. Píďa
Paddleboardshop.cz
105