logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

největší vodácká akce pro skauty i veřejnost u nás

Novinky 2011

28. 9. 2011 - Závod úspěšně proběhl
Blahopřejeme vítězům, děkujeme všem účastníkům i pořadatelům. Letošní jízda Přes tři jezy se povedla. Ve výsledcích najdete již oficiální výsledkovou listinu a průběžně budeme také zveřejňovat odkazy na vaše galerie.

21. 9. 2011 - Prodloužení registrace
Díky ochotě našeho uzenáře - pana Lukeše, můžete své posádky registrovat bez zvýšeného startovného až do soboty 24. 9. Pokud je to možné, registrujte své posádky co nejdříve, protože už zítra by se podle počtu přihlášených mělo rozhodnout o startu jednotlivých kategorií. Aktuálně je přihlášeno (kategorie/počet posádek): R/6, F/3, S/12, G/6, B/10, Z/3, O/10, C/7, K/0.

8. 9. 2011 - Regulace průtoku Vltavy
Byla nám potvrzena plánovaná regulace průtoku Vltavy tak, aby se průtok pohyboval mezi 150 a 200 m3/s. Takže pokud do toho nezasáhne počasí, budou letošní Tři jezy sice bezpečné, ale náročné. Dobře se připravte! Zvláště nesehrané posádky a mnohé posádky otevřených pevných kánoí si dost možná i zaplavou.

1. 9. 2011 - Otevření registrace
Byla otevřena registrace posádek do závodu i do volného splutí. Přihlašování poběží do 21. 9. a až do 26. 9. lze žádat o povolenky vjezdu pro osobní vozy (autobusy jen do 6. 9.). Dále jsou k dispozici přihlášky, které se budou odevzdávat na startu.

21. 6. 2011 - Byly vydány propozice pro rok 2011
Nevyhuli jsme se menším úpravám propozic. Za pozornost stojí požadavek certifikovaných vest, povinná přejímka lodí a změna pravidel diskvalifikace. Podrobnosti si můžete přečíst v červnové Kapitánské poště.

21. 4. 2011 - Započaly přípravy ročníku 2011
Termín závodu je potvrzen na 28. 9. 2011. Začali jsme oslovovat sponzory, chcete-li se stát také partnerem závodu napište na 3jezy(a)email.cz, podporu přislíbily tyto společnosti: Dronte, Boatpark, CVOK, Gumotex, HG sport, JUN a Vodácký ráj.