Skautský závod

ČFSUP

Volné splutí

Přihláška posádky
(editace možná do 28. 9. 8:30 přes link v emailu)

Přihláška SUP
Přihláška na splutí
(editace jen opětovným vyplněním - jako závaznou bereme poslední přihlášku z daného emailu)
Seznam přijatých přihlášek Seznam přijatých přihlášek Potvrzení s číslem přihlášky obratem přijde na váš email
Uzávěrka 21. 9. 2023
Uzávěrka 21. 9. 2023
do 14. 9. zašleme splavenky poštou,
do 25. 9. platby na účet á 50Kč,
pak splavenka á 70Kč hotovně
Uzávěrka 28. 9. 2023

Registrace do závodu

• Zkontrolujte si v seznamu přihlášek, zda máte vše správně vyplněné a do jaké kategorie je vaše loď zařazena.
  • Závodníci, kteří se ze závodu do uzávěrky neodhlásí nemají nárok na vrácení startovného

Přihlášení dobrovolníků
Organizační schůzca a předání vybavení bude v Praze 27. 9. večer, ubytování zajištěno.

Registrace volného splutí

On-line vyplnění počtu lidí a lodí, není třeba nic tisknout. Následně emailem přijde potvrzení s pokyny pro úhradu účastnického poplatku.

Pro všechny

Žádost o povolení vjezdu pro závodníky na Štvanici pro závodníky
Pro autobusy do 6. 9., pro osobní vozy do 23. 9., vjezd do cíle omezen jen závodníky - pro volné splutí je parkoviště pod Hlávkovým mostem. Přímo v oblasti startu nejsou vhodné parkovací plochy, proto na Císařské louce neparkujte, znemožňuje to vjezd a hlavně výjezd ostatních vozů!
(Pro vozy ve volném splutí se podívejte na stránku Pro auta a autobusy)

Propozice závodu a volného splutí

Stručný popis trasy a plánek (PDF) (za přečtení stojí i zvláštní sekce tohoto webu) s podrobným popisem jednotlivých míst).

Plánek areálu cíle na Štvanici