Výsledky
Výsledky 2004
- Details
- Category: Výsledky
- Published: Sunday, 27 January 2013 15:16
- Written by Administrator
- Hits: 2149
P550 (P550 (třídová loď VS)) - mladší žactvo / vlčata a žabičky
1 | Ivan, Honza J., Honza B., Přemysl, Ondra Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
57 | 00:40:57 |
2 | Guma, Vojta, Davídek, Emil, Adam Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
51 | 00:43:26 |
3 | Karel, Olda, Vilík, Ježek, Jakub Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
52 | 00:43:41 |
4 | Lůca, Nosík, Pupík, Majk, Monča Junák, přístav OMAHA Plzeň |
55 | 00:45:26 |
5 | Jája, Kačenka, Terezka, Mára, Martin Junák, přístav OMAHA Plzeň |
56 | 00:47:23 |
6 | Sten, Mauglí, Placka, Rak, Šipka Junák, přístav Eskadra Ostrava |
59 | 00:48:16 |
7 | Fižďa, Drobek, Soptík, Emil, Píšťalka Junák, přístav MAJÁK Liberec |
58 | 00:48:30 |
8 | Markéta, Eva, Klára, Linda, Zuzka Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
62 | 00:50:58 |
9 | Hroznýš, Osmoň, Malík, Očko, Muflon Junák, středisko Šipka Praha 6 |
60 | 00:51:34 |
10 | Bambulka, Dejl, Králík, Lama, Morče Junák, středisko Šipka Praha 6 |
61 | 01:01:19 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žáci / skauti
1 | Cedník, Cvrček, Datle, Hroch, Vojta Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
21 | 00:38:08 |
2 | Fretka, Hroch, Karel, Čmelák, Ještěr Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou |
32 | 00:38:25 |
3 | Gepard, Koumák, Pátek, Kuňe, Králík Junák, středisko Jestřáb Jilemnice |
24 | 00:38:56 |
4 | Kuba, Kvído, Ježek, Rejnok, Práče Junák, přístav Ralsko Mimoň |
35 | 00:39:10 |
5 | Logo, Krtek, Špelec, Baterka, Cenťák Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
28 | 00:39:57 |
6 | Kim, Střela, Australan, Kreveta Junák, středisko Prosek Praha |
31 | 00:40:13 |
7 | Fabi, Vojta, Vilda, Cecík, Roman Junák, přístav OMAHA Plzeň |
25 | 00:40:55 |
8 | Čuzl, Krkavec, Výtečník, Kuba, Čif Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
36 | 00:41:44 |
9 | Patroš, Dakub, Honza, Franta, Petra Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
37 | 00:41:58 |
10 | Dalis, Radim, Rajče, Vít, Martin Junák, přístav POSEIDON Opava |
26 | 00:41:59 |
11 | Kuba, Sběrač, Rendlík, Tačud, Terka Junák, 9. přístav Kolín |
33 | 00:42:25 |
12 | Radek, Lišák, Ferda, Ball, Mlok Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
38 | 00:42:33 |
13 | Leoš, Ráďa, Mimi, Jikra, David Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
22 | 00:43:45 |
14 | Kevin, Tomáš, Rosťa, Bany, Ondra Junák, středisko Louny |
29 | 00:46:14 |
15 | Kvítko, Sólista, Tetřev, Sněhulák, Rorim Junák, přístav FLOTILA Liberec |
30 | 00:47:16 |
16 | Kolja, Clipp, Kokos, Zvonek, Okoun Junák, přístav Eskadra Ostrava |
34 | 00:47:24 |
17 | Danča, Mirinda, Robin, Petr, Dája Junák, přístav POSEIDON Opava |
27 | 00:51:40 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žákyně / skautky
1 | Krtek, Radka, Lenka, Bára, Katka Junák, středisko Štika Turnov |
43 | 00:40:17 |
2 | Žížala, Červ, Meruňka, Kejchal, Báža Junák, přístav MAJÁK Liberec |
46 | 00:41:29 |
3 | Dodo, Beruška, Kuky, Hasky, Kloky Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
42 | 00:42:17 |
4 | Kíka, Elis, Verča, Pigy, Nela Junák, 9. přístav Kolín |
45 | 00:44:40 |
5 | Raduš, Kiki, Péťa, Helča, Kája Junák, přístav OMAHA Plzeň |
41 | 00:45:05 |
6 | Kája, Alena, Klára, Míša, Karolína Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
49 | 00:46:34 |
7 | naJa, Zvonková, Dáda, Ája, Míša Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha |
44 | 00:46:54 |
8 | Čudla, Volavka, Medůza, Delfi, Cvrček Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice |
47 | 00:47:11 |
9 | Liška, Sepka, Berrda, Čito, Kečitka Junák, přístav Eskadra Ostrava |
48 | 00:48:15 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenci / roveři
1 | Filip, Honza, Jakub, Veronika, Lenka Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
3 | 00:35:51 |
2 | Džar, Káně, Barbušák, ŤuŤap, Greddy Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
6 | 00:37:34 |
3 | Simba, Blechy, Péťa, Bubo, Řízek Junák, středisko Prosek Praha |
4 | 00:37:59 |
4 | George, Jenda, Neskvik, Vokoun, Lachtan Junák, přístav Ralsko Mimoň |
8 | 00:38:04 |
5 | Sejtko, Adam, Guláš, Jožka, Padák Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
1 | 00:38:57 |
6 | Depo, Kecal, Hypo, Týtý, Kač Junák, přístav FLOTILA Liberec |
5 | 00:39:40 |
7 | Med, Marbuel, Wanaču, Magnet, Mobil Junák, přístav Eskadra Ostrava |
7 | 00:40:03 |
8 | Máťa, Mazba, Thomas, Líba, Šízlot Junák, přístav RETRA Brandýs nad Labem |
2 | 00:41:11 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenky / rangers
1 | Srnka, Peťa, Mája, Kiki, Riki Junák, přístav OMAHA Plzeň |
17 | 00:41:59 |
2 | Pampeliška, Rolnička,Pavouček,Copánek,Kroupa Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
18 | 00:42:24 |
3 | Majda, Rusi, Evík, Dráče, Biene Mája Junák, přístav Ralsko Mimoň |
40 | 00:43:04 |
4 | Liška, Lucka, Kytička, Veverka, Pumpa Junák, přístav OMAHA Plzeň |
16 | 00:43:38 |
5 | Dita, Johana, Hana, Eva, Zuzka Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
20 | 00:44:18 |
6 | Božena, Štěpánka, Tamara, Magda, Hanka Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha |
19 | 00:46:52 |
P650 (P650 (rychlostní pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky
1 | Olda, Brouk, Domino, Eskymo, Myš Junák, středisko JAVOR Česká Třebová |
78 | 00:42:13 |
2 | Póďa, Adam, Aleš, Kapr, Honza Junák, středisko Poutníci Kolín |
76 | 00:42:27 |
3 | Pepíno, Šéfka, Kuba, Bob, Míša Junák, přístav OMAHA Plzeň |
77 | 00:43:02 |
4 | Střelka, Zuzana, Tereza, Barbora, Eva Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
79 | 00:45:56 |
5 | Zub, Max, Tygr, Honza, Medvěd Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
80 | 00:49:24 |
P530 (P530 (pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky
1 | Viktor, Štěpán, Bobr, Pískle, eMeF Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
70 | 00:44:36 |
2 | Šroub, Banán, Lukáš, Honza, Čtyrvokej Junák, přístav FLOTILA Liberec |
67 | 00:46:59 |
3 | Tomas, Marek, Raptor, Skřítek, Ondra Junák, přístav RETRA Brandýs nad Labem |
66 | 00:47:59 |
4 | Fifi, Jarek, David, Tomáš K., Tomáš B. Junák, středisko Přátelství Hodonín |
68 | 00:49:04 |
5 | Ježek, Mravenec, Opičí muž, Bombadil, Bambus Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
72 | 00:49:40 |
6 | Jánošík, Lukin, Čerčil, Cézar, Vodák Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
71 | 00:51:57 |
7 | F.B., Eliška, Anča, Bára, Marek Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
69 | 00:54:35 |
P (pramice OPEN) - dospělí / dospělí
1 | Zedník, Pluto, Lukáš, Miky, Honza Junák, středisko Štika Turnov |
94 | 00:35:39 |
2 | Fído, Rasty, Smišík, Ďobek, Pavel Junák, středisko Poutníci Kolín |
89 | 00:36:35 |
3 | Kožich, Larry, Pavel, Zdeněk, Bohouš Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
99 | 00:38:00 |
4 | Pája, Ondra, Pipi, Machi, Ája Junák, přístav OMAHA Plzeň |
92 | 00:39:05 |
5 | Síťa, Wessna, Ušál, Knoflík, Lev Junák, středisko Jestřáb Jilemnice |
91 | 00:41:25 |
6 | Křeček, Ála, Viki, Klokan, Vrtule Junák, přístav MAJÁK Liberec |
95 | 00:42:16 |
7 | Bobr, Kwik, Pjótr, Jarda, Kamík Junák, středisko Doubrava Ronov nad Doubravou |
98 | 00:42:36 |
8 | Cipísko, Ria, Chechta, Kukačka, Vjéďa Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice |
96 | 00:42:52 |
9 | Ivan, Myšák, Plk, Hejkal, Tom Junák, přístav RETRA Brandýs nad Labem |
93 | 00:43:37 |
10 | Evička, Nikita, Kristýna, Míša, Sandra Junák, středisko Poutníci Kolín |
90 | 00:44:59 |
11 | Šídlo, Brůča, Kecal, Macek, Harry Junák, středisko JAVOR Česká Třebová |
97 | 00:45:46 |
12 | Krbec, Pája, Lenka, Burák, Káta Junák, přístav Neratovice |
87 | 00:54:36 |
13 | Kenny, Lupen, Benji, Jája, Aja Junák, přístav Neratovice |
88 | 00:55:11 |
14 | Neto, Macek, Kulis, Monika, Rambo Junák, přístav Neratovice |
86 | 00:56:38 |