Výsledky
Výsledky 2006
- Details
- Category: Výsledky
- Published: Sunday, 27 January 2013 15:17
- Written by Administrator
- Hits: 2407
P550 (P550 (třídová loď VS)) - mladší žactvo / vlčata a žabičky
1 | Jakub, Tonda, Martin, Přemysl, Honza Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
62 | 00:46:14 |
2 | Guláš, Vilík, Olda, David, Křivohlávek Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
68 | 00:49:47 |
3 | Slunda, Mára, Florenc, Ondra, Pepa Junák, středisko Poutníci Kolín |
61 | 00:49:53 |
4 | Marbuel, Kšanda, Blábol, Kvakoš, Třešňák Junák, přístav FLOTILA Liberec |
69 | 00:49:54 |
5 | Žížal, Opičí muž, Ruda, Charlie, Mravenec Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
65 | 00:52:34 |
6 | Fižďa, Míša, Dobby, Rychlík, Čtvrtka Junák, přístav MAJÁK Liberec |
63 | 00:54:49 |
7 | Bobr, Pupík, Jestřáb, Vokurka, Petr Junák, přístav OMAHA Plzeň |
67 | 00:56:54 |
8 | Křeček, Ivan, Kloky, Ropák, Střela Junák, přístav MAJÁK Liberec |
64 | 00:59:55 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žáci / skauti
1 | Kuba, Rejnok, Ježek, Tarzan, Žluťásek Junák, přístav Ralsko Mimoň |
40 | 00:42:37 |
2 | Honza, Honza a Honza, Alex, Vojta Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
30 | 00:43:10 |
3 | Cedník, Ráďa, Mimi, Jikra, Hrášek Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
43 | 00:44:35 |
4 | Magnet, Kokos, Okoun, Clipp, Kšanda Junák, přístav Eskadra Ostrava |
37 | 00:45:47 |
5 | Benzín, Racek, Cvalda, Rendlík, Hans Junák, 9. přístav Kolín |
32 | 00:46:05 |
6 | Čuzl, Sršáň, Fif, Bombadil, Bambus Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
33 | 00:46:14 |
7 | Barbušák, Lishack, Hašan, Baal, Mlok Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
28 | 00:46:31 |
8 | David, Vojtěch, Michal, Jiří, Daniel Junák, středisko Podyjí Znojmo |
39 | 00:47:40 |
9 | Párek, Vejce, Blek, Off, Kančík Junák, středisko Šipka Praha 6 |
35 | 00:48:56 |
10 | Kaki, Marek, Ježour, Radek, Martin Junák, přístav OMAHA Plzeň |
34 | 00:49:46 |
11 | Olda, Čáp, Myšák, Parouk, Bidlo Junák, středisko JAVOR Česká Třebová |
41 | 00:50:06 |
12 | Tom, Svišťoun, Radar, Bernardýn, Péťa Junák, přístav Eskadra Ostrava |
36 | 00:50:10 |
13 | Qrka, Kiero, Paras, Mates, Pítr Junák, středisko Modrá flotila Nymburk |
31 | 00:52:33 |
14 | Tomik, Malík, Drobek, Pětík, Franta Junák, středisko Šipka Praha 6 |
38 | 00:53:04 |
15 | Karel, Adam, M-Joy, Vojtěch Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
42 | 00:54:14 |
16 | Mráček, Honza, Daniel, Michal, Fabián Junák, středisko Jestřáb Jilemnice |
29 | 01:07:03 |
17 | Bulva, Linda, Zuzka, Eva Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
44 | 01:36:41 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žákyně / skautky
1 | Dodo, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
48 | 00:48:39 |
2 | Dáda, Tiky, Štefka, Sluníčko, Lasí Junák, přístav Ralsko Mimoň |
57 | 00:48:54 |
3 | Jana, Lucie, Martina, Barbora, Jana Junák, středisko Podyjí Znojmo |
54 | 00:49:04 |
4 | Žížala, Meruňka, Báža, Andy, Givette Junák, přístav MAJÁK Liberec |
55 | 00:49:26 |
5 | Liška, Fretka, Tessie, Mihule, Smíšek Junák, přístav Eskadra Ostrava |
53 | 00:50:10 |
6 | Evička, Piškot, Eva, Lenka, Renata Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
49 | 00:50:42 |
7 | Lucka, Kuli, Žirafa, Prcek, Bára Junák, přístav OMAHA Plzeň |
50 | 00:51:50 |
8 | Jája, Andrea, Mája, Lucka, Miška Junák, přístav OMAHA Plzeň |
51 | 00:52:39 |
9 | Žížala, Eliška, Bára, Kája, Anča Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
58 | 00:52:51 |
10 | Peggy, Kanička, Dominika, Terka, Delfy Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice |
56 | 00:52:55 |
11 | Bambulka, Špunt, Lama, Dail, Slůně Junák, středisko Šipka Praha 6 |
52 | 00:59:35 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenci / roveři
1 | Kvído, Práče, Máca, Vokoun, Mates Junák, přístav Ralsko Mimoň |
11 | 00:42:35 |
2 | Cvrček, Datle, Honzík, Vojta, Bobr Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
12 | 00:43:35 |
3 | Šikula, Dorek, Čáry, Alf, Dušan Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice |
5 | 00:44:24 |
4 | Krtek, Číča, Sci-fi, Baterka, Yum-yum Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
4 | 00:45:00 |
5 | Šmoula, Šéfka, Kuba, Bob, Petr Junák, přístav OMAHA Plzeň |
6 | 00:45:38 |
6 | Tetřev, Rorim, Sólista, Question, Banán Junák, přístav FLOTILA Liberec |
1 | 00:46:01 |
7 | Filip, Monika, Katka, Radek, Pavel Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
3 | 00:46:59 |
8 | Koumák, Chrobák, Wesna, Tygr, aj. Junák, středisko Jestřáb Jilemnice |
2 | 00:49:14 |
9 | Roman, Jakub, Tereza, Honza, Kaskadér Junák, přístav Modrá kotva Liběchov |
9 | 00:49:24 |
10 | Mobil, Béďa, Zvonek, Kečitka, Štika Junák, přístav Eskadra Ostrava |
8 | 00:50:31 |
11 | Kaštan, Bambus, Budul, Vdolek, Bobr Junák, přístav Eskadra Ostrava |
7 | 00:53:42 |
12 | Mezd, Kreveta, Zelenka, Mikim, Chrostík Junák, středisko Prosek Praha |
10 | 01:01:29 |
13 | Ála, Dominika, Marek, Klárka, Míša Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
27 | 01:17:07 |
P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenky / rangers
1 | Sasanka, Ještěrka, Čert, Kuňka, Lenča Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
21 | 00:47:03 |
2 | Beruška, Kloky, Hasky, Kaťaš, Kuky Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
22 | 00:47:30 |
3 | Majda, Rusi, Dračice, Markéta, Sonička Junák, přístav Ralsko Mimoň |
26 | 00:48:01 |
4 | Radka, Jamajka, Petra, Anna, Tereza Junák, středisko Podyjí Znojmo |
25 | 00:49:02 |
5 | Bára, Radka, Janice, Lenka, Katka Junák, středisko Štika Turnov |
23 | 00:50:00 |
6 | Koník, Kačer, Sysel, Koko, Gejita Junák, středisko Modrá flotila Nymburk |
24 | 00:52:54 |
P650 (P650 (rychlostní pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky
1 | Šátek, Rákosníček, Medvěd, Tygr, Jerry Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
77 | 00:46:18 |
2 | Wendys, Mára, Kapr, Motejl, Blochin Junák, středisko Poutníci Kolín |
76 | 00:46:59 |
3 | Zip, Pískalák, Vesic, Necool, Vykřičník Junák, přístav FLOTILA Liberec |
82 | 00:50:12 |
4 | Kaťulínek, Titty, Nancy, Beruška, Lati Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
80 | 00:50:18 |
5 | Šmajdalf, Hulk, Rocky, Frenk, Max Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
78 | 00:50:38 |
6 | Sojka, Ledňák, Áďa, Veverka, Mihule Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
79 | 00:53:55 |
7 | Zdeněk, Tesák, Harry, Lukin, Žaneta Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
81 | 00:54:35 |
P530 (P530 (pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky
1 | Viktor, eMeF, Pískle, Pikur Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
72 | 00:52:37 |
2 | Kocour, Štěně, Pomněnka, Katy, Etý Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
71 | 00:59:31 |
P (pramice OPEN) - dospělí / dospělí
1 | Kosťa, Luxor, Pirát, Plamen, Héďa Junák, středisko Štika Turnov |
95 | 00:41:05 |
2 | Fydži, Adam, Smíšek, Ďobek, Pavel Junák, středisko Poutníci Kolín |
86 | 00:41:45 |
3 | Víťa, Pátek, Králík, Ušák, Kuře Junák, středisko Jestřáb Jilemnice |
87 | 00:43:12 |
4 | Netopýr, Honza, Plejtvák, BU, Lupen Junák, přístav Neratovice |
100 | 00:43:27 |
5 | Pavel, Roman, Blanka, Petra, Helena Junák, středisko Šipka Písek |
90 | 00:44:56 |
6 | Depo, Pompo, Týtý, Hypo, Kač Junák, přístav FLOTILA Liberec |
89 | 00:44:58 |
7 | Myšák, Marek, Dráček, Pepa, Merkur Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice |
98 | 00:45:41 |
8 | Sadám, York, Robin, Sardinka, Marie Junák, přístav Modrá kotva Liběchov |
83 | 00:46:35 |
9 | Motýl, Žabák, Jitka, Káča Junák, středisko Štika Turnov |
94 | 00:46:53 |
10 | Hana, Šárka, Nela, Michal, Tomáš Junák, 9. přístav Kolín |
96 | 00:47:29 |
11 | Kelvin, Rosťa, Tomáš, Honza, Filip Junák, středisko Louny |
92 | 00:49:17 |
12 | Michal, Karolína, Markéta, Daniela, Nikola Junák, středisko Šipka Písek |
91 | 00:50:13 |
13 | Bobo, Dytta, Ještěr, Evka, Rozi Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
97 | 00:50:33 |
14 | Prokouk, Tom, Volavka, Žuchla, Čudla Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice |
84 | 00:51:29 |
15 | Šmudla, Plácíček, Molekula, Víla, SV, Štístko Junák, přístav FLOTILA Liberec |
85 | 00:51:56 |
16 | Kuba, Medvěd, Tesák, Fojťa, Beruš Junák, středisko JAVOR Česká Třebová |
20 | 00:51:56 |
17 | Silvestr, Bukaj, Jarda, Óňa náčelník, Dáňa Junák, středisko Uragan Zbraslav |
93 | 00:52:37 |
18 | Šroub, Šmoulinka, Vrchní, Čtyřvokej, Žito Junák, přístav FLOTILA Liberec |
88 | 00:54:36 |
19 | Véčko, Méďa, Kotva, Tatarka, Kenny Junák, přístav Neratovice |
99 | 01:06:16 |