logo

| Napříč Prahou - přes tři jezy

největší vodácká akce pro skauty i veřejnost u nás

Výsledky

Výsledky 2006

P550 (P550 (třídová loď VS)) - mladší žactvo / vlčata a žabičky

1 Jakub, Tonda, Martin, Přemysl, Honza
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
62 00:46:14
2 Guláš, Vilík, Olda, David, Křivohlávek
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
68 00:49:47
3 Slunda, Mára, Florenc, Ondra, Pepa
Junák, středisko Poutníci Kolín
61 00:49:53
4 Marbuel, Kšanda, Blábol, Kvakoš, Třešňák
Junák, přístav FLOTILA Liberec
69 00:49:54
5 Žížal, Opičí muž, Ruda, Charlie, Mravenec
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
65 00:52:34
6 Fižďa, Míša, Dobby, Rychlík, Čtvrtka
Junák, přístav MAJÁK Liberec
63 00:54:49
7 Bobr, Pupík, Jestřáb, Vokurka, Petr
Junák, přístav OMAHA Plzeň
67 00:56:54
8 Křeček, Ivan, Kloky, Ropák, Střela
Junák, přístav MAJÁK Liberec
64 00:59:55



P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žáci / skauti

1 Kuba, Rejnok, Ježek, Tarzan, Žluťásek
Junák, přístav Ralsko Mimoň
40 00:42:37
2 Honza, Honza a Honza, Alex, Vojta
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
30 00:43:10
3 Cedník, Ráďa, Mimi, Jikra, Hrášek
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
43 00:44:35
4 Magnet, Kokos, Okoun, Clipp, Kšanda
Junák, přístav Eskadra Ostrava
37 00:45:47
5 Benzín, Racek, Cvalda, Rendlík, Hans
Junák, 9. přístav Kolín
32 00:46:05
6 Čuzl, Sršáň, Fif, Bombadil, Bambus
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
33 00:46:14
7 Barbušák, Lishack, Hašan, Baal, Mlok
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
28 00:46:31
8 David, Vojtěch, Michal, Jiří, Daniel
Junák, středisko Podyjí Znojmo
39 00:47:40
9 Párek, Vejce, Blek, Off, Kančík
Junák, středisko Šipka Praha 6
35 00:48:56
10 Kaki, Marek, Ježour, Radek, Martin
Junák, přístav OMAHA Plzeň
34 00:49:46
11 Olda, Čáp, Myšák, Parouk, Bidlo
Junák, středisko JAVOR Česká Třebová
41 00:50:06
12 Tom, Svišťoun, Radar, Bernardýn, Péťa
Junák, přístav Eskadra Ostrava
36 00:50:10
13 Qrka, Kiero, Paras, Mates, Pítr
Junák, středisko Modrá flotila Nymburk
31 00:52:33
14 Tomik, Malík, Drobek, Pětík, Franta
Junák, středisko Šipka Praha 6
38 00:53:04
15 Karel, Adam, M-Joy, Vojtěch
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
42 00:54:14
16 Mráček, Honza, Daniel, Michal, Fabián
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice
29 01:07:03
17 Bulva, Linda, Zuzka, Eva
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
44 01:36:41



P550 (P550 (třídová loď VS)) - starší žákyně / skautky

1 Dodo, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
48 00:48:39
2 Dáda, Tiky, Štefka, Sluníčko, Lasí
Junák, přístav Ralsko Mimoň
57 00:48:54
3 Jana, Lucie, Martina, Barbora, Jana
Junák, středisko Podyjí Znojmo
54 00:49:04
4 Žížala, Meruňka, Báža, Andy, Givette
Junák, přístav MAJÁK Liberec
55 00:49:26
5 Liška, Fretka, Tessie, Mihule, Smíšek
Junák, přístav Eskadra Ostrava
53 00:50:10
6 Evička, Piškot, Eva, Lenka, Renata
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
49 00:50:42
7 Lucka, Kuli, Žirafa, Prcek, Bára
Junák, přístav OMAHA Plzeň
50 00:51:50
8 Jája, Andrea, Mája, Lucka, Miška
Junák, přístav OMAHA Plzeň
51 00:52:39
9 Žížala, Eliška, Bára, Kája, Anča
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
58 00:52:51
10 Peggy, Kanička, Dominika, Terka, Delfy
Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice
56 00:52:55
11 Bambulka, Špunt, Lama, Dail, Slůně
Junák, středisko Šipka Praha 6
52 00:59:35



P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenci / roveři

1 Kvído, Práče, Máca, Vokoun, Mates
Junák, přístav Ralsko Mimoň
11 00:42:35
2 Cvrček, Datle, Honzík, Vojta, Bobr
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
12 00:43:35
3 Šikula, Dorek, Čáry, Alf, Dušan
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice
5 00:44:24
4 Krtek, Číča, Sci-fi, Baterka, Yum-yum
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
4 00:45:00
5 Šmoula, Šéfka, Kuba, Bob, Petr
Junák, přístav OMAHA Plzeň
6 00:45:38
6 Tetřev, Rorim, Sólista, Question, Banán
Junák, přístav FLOTILA Liberec
1 00:46:01
7 Filip, Monika, Katka, Radek, Pavel
Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto
3 00:46:59
8 Koumák, Chrobák, Wesna, Tygr, aj.
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice
2 00:49:14
9 Roman, Jakub, Tereza, Honza, Kaskadér
Junák, přístav Modrá kotva Liběchov
9 00:49:24
10 Mobil, Béďa, Zvonek, Kečitka, Štika
Junák, přístav Eskadra Ostrava
8 00:50:31
11 Kaštan, Bambus, Budul, Vdolek, Bobr
Junák, přístav Eskadra Ostrava
7 00:53:42
12 Mezd, Kreveta, Zelenka, Mikim, Chrostík
Junák, středisko Prosek Praha
10 01:01:29
13 Ála, Dominika, Marek, Klárka, Míša
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
27 01:17:07



P550 (P550 (třídová loď VS)) - dorostenky / rangers

1 Sasanka, Ještěrka, Čert, Kuňka, Lenča
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
21 00:47:03
2 Beruška, Kloky, Hasky, Kaťaš, Kuky
Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou
22 00:47:30
3 Majda, Rusi, Dračice, Markéta, Sonička
Junák, přístav Ralsko Mimoň
26 00:48:01
4 Radka, Jamajka, Petra, Anna, Tereza
Junák, středisko Podyjí Znojmo
25 00:49:02
5 Bára, Radka, Janice, Lenka, Katka
Junák, středisko Štika Turnov
23 00:50:00
6 Koník, Kačer, Sysel, Koko, Gejita
Junák, středisko Modrá flotila Nymburk
24 00:52:54



P650 (P650 (rychlostní pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky

1 Šátek, Rákosníček, Medvěd, Tygr, Jerry
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
77 00:46:18
2 Wendys, Mára, Kapr, Motejl, Blochin
Junák, středisko Poutníci Kolín
76 00:46:59
3 Zip, Pískalák, Vesic, Necool, Vykřičník
Junák, přístav FLOTILA Liberec
82 00:50:12
4 Kaťulínek, Titty, Nancy, Beruška, Lati
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
80 00:50:18
5 Šmajdalf, Hulk, Rocky, Frenk, Max
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
78 00:50:38
6 Sojka, Ledňák, Áďa, Veverka, Mihule
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
79 00:53:55
7 Zdeněk, Tesák, Harry, Lukin, Žaneta
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
81 00:54:35



P530 (P530 (pramice)) - starší žactvo / skauti a skautky

1 Viktor, eMeF, Pískle, Pikur
Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3
72 00:52:37
2 Kocour, Štěně, Pomněnka, Katy, Etý
Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují
71 00:59:31



P (pramice OPEN) - dospělí / dospělí

1 Kosťa, Luxor, Pirát, Plamen, Héďa
Junák, středisko Štika Turnov
95 00:41:05
2 Fydži, Adam, Smíšek, Ďobek, Pavel
Junák, středisko Poutníci Kolín
86 00:41:45
3 Víťa, Pátek, Králík, Ušák, Kuře
Junák, středisko Jestřáb Jilemnice
87 00:43:12
4 Netopýr, Honza, Plejtvák, BU, Lupen
Junák, přístav Neratovice
100 00:43:27
5 Pavel, Roman, Blanka, Petra, Helena
Junák, středisko Šipka Písek
90 00:44:56
6 Depo, Pompo, Týtý, Hypo, Kač
Junák, přístav FLOTILA Liberec
89 00:44:58
7 Myšák, Marek, Dráček, Pepa, Merkur
Junák, středisko VAVÉHA České Budějovice
98 00:45:41
8 Sadám, York, Robin, Sardinka, Marie
Junák, přístav Modrá kotva Liběchov
83 00:46:35
9 Motýl, Žabák, Jitka, Káča
Junák, středisko Štika Turnov
94 00:46:53
10 Hana, Šárka, Nela, Michal, Tomáš
Junák, 9. přístav Kolín
96 00:47:29
11 Kelvin, Rosťa, Tomáš, Honza, Filip
Junák, středisko Louny
92 00:49:17
12 Michal, Karolína, Markéta, Daniela, Nikola
Junák, středisko Šipka Písek
91 00:50:13
13 Bobo, Dytta, Ještěr, Evka, Rozi
Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč
97 00:50:33
14 Prokouk, Tom, Volavka, Žuchla, Čudla
Junák, přístav SEDMIČKA Pardubice
84 00:51:29
15 Šmudla, Plácíček, Molekula, Víla, SV, Štístko
Junák, přístav FLOTILA Liberec
85 00:51:56
16 Kuba, Medvěd, Tesák, Fojťa, Beruš
Junák, středisko JAVOR Česká Třebová
20 00:51:56
17 Silvestr, Bukaj, Jarda, Óňa náčelník, Dáňa
Junák, středisko Uragan Zbraslav
93 00:52:37
18 Šroub, Šmoulinka, Vrchní, Čtyřvokej, Žito
Junák, přístav FLOTILA Liberec
88 00:54:36
19 Véčko, Méďa, Kotva, Tatarka, Kenny
Junák, přístav Neratovice
99 01:06:16