Výsledky
Vítězové závodů
- Details
- Category: Výsledky
- Published: Sunday, 27 January 2013 15:48
- Written by Administrator
- Hits: 3550
Kategorie dorost
P550 (třídová loď VS) - dorost
2012 | Medvěd, Rocky, Matlák, Ledňáček, Johny Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 1. oddíl, Jolemarome |
dorostenci | 0:43:46,4 8,9 km/h |
2011 | Soňa, Kristýna, Aneta, Tejka, Denisa Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - 6. oddíl, Kanibalky |
dorostenky | 0:48:23,6 8,1 km/h |
2010 | Cákal, Honza, Medvěd, Kozy, Martin Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Padlleři |
dorostenci | 0:37:02,8 10,5 km/h |
2010 | Soňa, Kiki, Anet, Tejka, Denisa Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Kanibalky |
dorostenky | 0:43:45,4 8,9 km/h |
2009 | Rejnok, Ježek, Worvaň, Šrek, Žluťas Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2.OVS H2O |
dorostenci | 0:39:51,6 9,8 km/h |
2009 | Mirečka, Matýsek, Miňonka, Šídlo, Tláča Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3.oddíl Peřej |
dorostenky | 0:48:10,5 8,1 km/h |
2008 | Rejnok, Ježek, Práče, Mireč, Worvaň Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl |
dorostenci | 0:39:57,0 9,8 km/h |
2008 | Kulíšek, Káťa, Perňa, Vodénka, Cifry Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4. oddíl |
dorostenky | 0:47:15,0 8,3 km/h |
2007 | Kvído, Ježek, Rejnok, Práče, Rusi Junák, přístav Ralsko Mimoň |
dorostenci | 0:35:50,0 10,9 km/h |
2007 | Sasanka, Kuňka, Ještěrka, Čert, Lenča Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
dorostenky | 0:42:18,0 9,2 km/h |
2006 | Kvído, Práče, Máca, Vokoun, Mates Junák, přístav Ralsko Mimoň |
dorostenci | 0:42:35,0 9,2 km/h |
2006 | Sasanka, Ještěrka, Čert, Kuňka, Lenča Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
dorostenky | 0:47:03,0 8,3 km/h |
2005 | Jakub, Luděk, Radek, Filip, Pavel Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
dorostenci | 0:35:59,0 9,3 km/h |
2005 | Bára, Káča, Lenka, Radka, Janice Junák, středisko Štika Turnov |
dorostenky | 0:40:27,0 8,3 km/h |
2004 | Filip, Honza, Jakub, Veronika, Lenka Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
dorostenci | 0:35:51,0 10,9 km/h |
2004 | Srnka, Peťa, Mája, Kiki, Riki Junák, přístav OMAHA Plzeň |
dorostenky | 0:41:59,0 9,3 km/h |
2003 | Filip, Jakub, Jan, Lenka, Veronika Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
dorostenci | 0:36:09,0 10,8 km/h |
2003 | Terka, Bobo, Lucifer, Čičmunda, Potápka Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
dorostenky | 0:43:39,0 8,9 km/h |
2002 | Junák, středisko Štika Turnov | dorostenci | 0:56:20,0 15,4 km/h |
2002 | Junák, 33. přístav Zlatá Kotva Praha 33. oddíl | dorostenky | 1:12:53,0 11,9 km/h |
2001 | Aka, Riki, Sluníčko, Kuba, Bubák Junák, přístav Ralsko Mimoň |
dorostenci | 0:36:01,9 10,3 km/h |
2001 | Fižďa, Džeky, Bobo, Lucifer, Ajfi Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
dorostenky | 0:39:33,0 9,4 km/h |
2000 | Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl | dorostenci | 0:39:24,6 7,9 km/h |
2000 | Junák, přístav "OMAHA" Plzeň - 92. oddíl | dorostenky | 0:45:22,7 6,9 km/h |
1999 | Čochtan, Riki, Viki, Aka, Polda Junák, 2. oddíl VS Mimoň |
dorostenci | 0:38:22,3 8,1 km/h |
1999 | Nika, Sirena, Viťka, Pipi, Žuchla Junák, 17. dívčí oddíl VS Pardubice |
dorostenky | 0:42:02,8 7,4 km/h |
1998 | Junák, 4. oddíl Praha | dorostenci | 0:35:55,0 8,7 km/h |
1998 | dorostenky | 0:42:18,0 7,4 km/h | |
1997 | Viktor Horálek Junák, 4. oddíl Praha |
dorostenci | 0:37:39,6 8,3 km/h |
1997 | Renata MarCjaníková Junák, 5. oddíl Mladá boleslav |
dorostenky | 0:45:08,6 6,9 km/h |
P5 (pramice pětimístná) - dorost
1996 | Vlastimil Rychlonožka Šiška Junák, 50. oddíl Plzeň |
dorostenci | 0:29:41,9 10,7 km/h |
1996 | První cena nebyla udělena - posádka nesplnila podmínky | dorostenky | |
1995 | Junák, 50. oddíl Plzeň | dorostenci | 0:24:41,0 11,7 km/h |
1995 | Junák, Clipper Ostrava | dorostenky | 0:28:42,0 10,0 km/h |
1994 | Nykles Martin, Vaniš Radek, Götter David, Soběslavský Karel, Soběslavský Luděk VK KOTVA Plzeň |
dorostenci | 0:26:37,6 10,8 km/h |
1994 | Sloupová Kristýna, Beránková Lucie, Peková Barbora, Foralová Lucie, Zíková Michaela VPO Čochtani Plzeň |
dorostenky | 0:29:10,4 9,9 km/h |
1993 | Junák, Albatros Nové Město nad Metují | dorostenci | 0:27:24,0 10,5 km/h |
1993 | Junák, 92. oddíl Kotva Plzeň | dorost mix | 0:30:39,0 9,4 km/h |
1993 | Junák, 5. OVS Praha 1 | dorostenky | 0:48:12,0 6,0 km/h |
1992 | ? Junák, Albatros Nové Město nad Metují |
dorostenci starší | ? |
1991 | Junák, Albatros Nové Město nad Metují | dorostenci | 0:37:32,0 9,9 km/h |
1991 | Junák, Flotila | dorostenci ml. | 0:39:20,0 9,5 km/h |
1991 | Slavoj Praha | dorostenky ml. | 0:51:12,0 7,3 km/h |
1990 | Albatros Nové Město na Moravě | dorostenci | 0:35:44,0 10,4 km/h |
P7 (pramice sedmimístná) - dorost
1957 | Junák, 5. oddíl Praha | dorostenky | |
1948 | Kelly, Kapitán (Ivo Mayer) Junák, 3. oddíl Praha |
dorostenci | 0:40:34,5 11,2 km/h |
1947 | Junák, 3. oddíl Praha | dorostenci | 0:45:58,1 9,9 km/h |
1946 | Junák, 12. oddíl VS Praha | dorostenci | 0:44:10,0 10,3 km/h |
1940 | Junák, Praha | dorostenci | 0:43:40,0 10,6 km/h |
1939 | Zdehča Schwarzer, Louskák, Klaboch, ? , Laďka Hec, Karel R. Junák, 5. oddíl Praha |
dorostenci | 0:49:30,0 9,3 km/h |
1933 | dorostenky | ? |
P530 (pramice P530) - dorost
2001 | Brhlík, Šumák, Wolf, Želva, Leonard Junák, 24. středisko Sever Praha |
dorostenci | 0:44:54,0 8,3 km/h |
1998 | Junák, 4. oddíl Praha | dorostenci | 0:53:50,0 5,8 km/h |
1997 | Jan Šroub Hlásný Junák, Liberec |
dorostenci | 0:43:42,2 7,1 km/h |
1997 | Pavla Žába Plzáková Junák, 23. oddíl Praha |
dorostenky | 0:52:02,9 6,0 km/h |
1996 | David Cedník Svoboda Junák, 4. oddíl Praha 3 |
dorostenci | 0:37:13,2 8,5 km/h |
1995 | Junák, 91. oddíl Plzeň | dorostenci | 0:31:02,0 9,3 km/h |
1995 | Junák, 5. oddíl Mladá Boleslav | dorostenky | 0:43:20,0 6,6 km/h |
1994 | Filip Radek, Kolský Tomáš, Odvárko Michael, Lejsal Matěj, Simánek Ondřej Junák, 5. oddíl VS Praha |
dorostenci | 0:33:12,0 8,7 km/h |
P650 (rychlostní pramice) - dorost
2000 | Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl | dorost mix | 0:41:30,9 7,5 km/h |
1999 | Vráťa, Pavel, David, Fabi, Timoti Junák, 92. oddíl VS Plzeň |
dorostenci | 0:41:14,7 7,6 km/h |
1998 | Junák, 7. oddíl Plzeň | dorostenci | 0:58:18,0 5,4 km/h |
1997 | Lukáš Platejz Boubín Junák, 50. oddíl Plzeň |
dorostenci | 0:34:54,7 8,9 km/h |
1997 | Denisa Denda Součková Junák, 50. oddíl Plzeň |
dorostenky | 0:37:12,3 8,4 km/h |
C5 (pětikánoe) - dorost
1994 | Bulva Jaroslav, Cicvárek Jakub, Drbohlav Tomáš, Cížek Vojtěch, Mlejnek Milan Junák, Oddíl VS ŠTIKA Turnov |
dorostenci | 0:28:03,7 10,3 km/h |
1993 | Junák, 16. VO Praha | dorostenky | 0:33:36,0 8,6 km/h |
1993 | Šan Kondor, Hurikán | dorostenci | 0:40:03,0 7,2 km/h |
C2 (kánoe) - dorost
1993 | Pražák, Černý Junák, 24. oddíl Sever Praha |
dorostenci | 0:30:16,0 9,5 km/h |
1993 | Horáček, Nekovářová PSK Olymp Praha |
dorost mix | 0:35:17,0 8,2 km/h |
1993 | Dobročanová, Kuleová Junák, 93. oddíl Plzeň |
dorostenky | 0:41:23,0 7,0 km/h |
K1 (kajak) - dorost
1993 | Blažková Junák, 2. oddíl Čáslav |
dorostenky | 0:33:06,0 8,7 km/h |
1993 | Horský Loko Rakovník |
dorostenci | 0:39:12,0 7,3 km/h |
Kategorie žactvo
P550 (třídová loď VS) - žactvo
2012 | Kvído, Stopař, Tygr, Žigul, Plejtvák Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS - A |
žáci | 0:42:20,1 9,2 km/h |
2011 | Klusajda, Šikula, Bella, Piko, Sojka Junák, přístav Žlutá Ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry |
žákyně | 0:48:05,8 8,1 km/h |
2010 | Kouba, Vašek, Lůďa, Martin, Vojta Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - Pádlovací TIEPCI |
žáci | 0:37:02,4 10,5 km/h |
2010 | Klusajda, Jesse, James, Řechta, Šikula Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč - 4. oddíl, Turboludry |
žákyně | 0:41:43,0 9,3 km/h |
2009 | Kouba, Vojta, Vašek, Honza, Martin Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska |
žáci | 0:41:06,8 9,5 km/h |
2009 | Pampeliška, Krtonožka, Skříťa, Smajlík, Žako Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou - 4.DOVS Fram |
žákyně | 0:46:02,1 8,5 km/h |
2008 | Jan, Jan, Jan, Přemysl, Martin Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci | 0:41:00,0 9,5 km/h |
2008 | Čertík, Hermiona, Miňonka, Beruška, Mája Junák, přístav Ralsko Mimoň - 3. oddíl |
žákyně | 0:46:46,0 8,3 km/h |
2007 | Honza, Vojtěch, Honza , Honza, Honza Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci | 0:37:07,0 10,5 km/h |
2007 | Pampeliška, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
žákyně | 0:44:02,0 8,9 km/h |
2006 | Kuba, Rejnok, Ježek, Tarzan, Žluťásek Junák, přístav Ralsko Mimoň |
žáci | 0:42:37,0 9,2 km/h |
2006 | Dodo, Vodénka, Perníček, Čiko, Kulíšek Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
žákyně | 0:48:39,0 8,0 km/h |
2005 | Kuba, Rejnok, Žluťásek, Ježek, Práče Junák, přístav Ralsko Mimoň |
žáci | 0:37:12,0 9,0 km/h |
2005 | Dodo, Vodénka, Katka, Klára, Kulíšek Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
žákyně | 0:41:03,0 8,2 km/h |
2004 | Cedník, Cvrček, Datle, Hroch, Vojta Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci | 0:38:08,0 10,2 km/h |
2004 | Krtek, Radka, Lenka, Bára, Katka Junák, středisko Štika Turnov |
žákyně | 0:40:17,0 9,7 km/h |
2003 | Cedník, Cvrček, Jindra, Adam, Štěpán Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci | 0:39:53,0 9,8 km/h |
2003 | Hanka, Kiki, Mája, Téra, Lucka Junák, přístav OMAHA Plzeň |
žákyně | 0:43:27,0 9,0 km/h |
2002 | Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto 14. oddíl | žáci | 0:57:02,0 15,3 km/h |
2002 | Junák, přístav Ralsko Mimoň 3. oddíl | žákyně | 1:02:18,0 14,0 km/h |
2001 | Ivan, Jakub, Honza J., Honza Ch., Mirek Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci | 0:37:18,9 10,0 km/h |
2001 | Miloslava, Lenka Š., Lenka K., Veronika, Eva Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žákyně | 0:40:58,6 9,1 km/h |
2000 | Junák, přístav Třináctka Opařany - 313. oddíl | žáci | 0:42:38,0 7,3 km/h |
2000 | Junák, středisko "ÚTA" Nové Město nad Metují - 2. oddíl | žákyně | 0:45:05,4 6,9 km/h |
1999 | Lasička, Kuba, Pot, Sluníčko, Bubák Junák, 2. oddíl VS Mimoň |
žáci | 0:39:57,3 7,8 km/h |
1999 | Danka, Ivka, Káča, Srnka Junák, 92. oddíl VS Plzeň |
žákyně | 0:43:49,1 7,1 km/h |
1998 | Junák, 2. oddíl Mirnoň | žáci | 0:38:38,0 8,1 km/h |
1998 | Junák, 3. oddíl Mirnoň | žákyně | 0:48:55,0 6,4 km/h |
1997 | Václav Velík Junák, 313. oddíl Opařany |
žáci | 0:40:06,2 7,8 km/h |
1997 | Yveta Beštová Junák, 92. oddíl Plzeň |
žákyně | 0:42:00,5 7,4 km/h |
P5 (pramice pětimístná) - žactvo
1996 | Filip Králík Josífek Junák, 30. oddíl Liberec |
žáci | 0:34:04,2 9,3 km/h |
1995 | Junák, 4. oddíl Praha | žáci | 0:31:54,0 9,0 km/h |
1995 | Junák, 1. oddíl Opařany | žákyně | 0:33:45,0 8,5 km/h |
1994 | Likavec Petr, Tymel Igor, Černík Ondřej, Šmída Michal, Kratochvíl Jaroslav Junák, 1. oddíl VS ALBATROS Nové Něsto nad Metují |
žáci | 0:30:19,5 9,5 km/h |
1994 | Čermáková Blanka, Juliusová Kateřina, Roubalová Jitka, Rychtrová Nana, Kličková Lucie Junák, 91.oddíl VS Plzeň |
žákyně | 0:32:42,8 8,8 km/h |
1993 | Albatros Nové Město nad Metují | žáci | 0:29:16,0 9,8 km/h |
1993 | Junák, 91. OVS Plzeň | žákyně | 0:33:32,0 8,6 km/h |
1991 | Junák, Albatros Nové Město nad Metují | žáci | 0:40:24,0 9,2 km/h |
1991 | KV Deli Lovosice | žákyně | 0:40:45,0 9,1 km/h |
1990 | Albatros Nové Město na Moravě | žáci | 0:35:10,0 10,6 km/h |
1990 | Slavoj Praha | žákyně | 0:53:27,0 7,0 km/h |
P530 (pramice P530) - žactvo
2008 | Hardy, Drak, Křivohlávek, Olda, Vašík Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 - 4. oddíl |
žáci mix | 0:52:59,0 7,4 km/h |
2007 | Sojka, Lati, Nancy, Titty, Fenka Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
žáci | 0:56:02,0 7,0 km/h |
2006 | Viktor, eMeF, Pískle, Pikur Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci | 0:52:37,0 7,4 km/h |
2005 | Viktor, Viktor, Ježek, Emef, Pískle Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci mix | 0:42:54,0 7,8 km/h |
2004 | Viktor, Štěpán, Bobr, Pískle, eMeF Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci mix | 0:44:36,0 8,7 km/h |
2003 | Renča, Kulich, Káča, Marťa, Radka Junák, přístav Mladá Boleslav |
žáci mix | 0:48:05,0 8,1 km/h |
2002 | Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 4. oddíl | žáci | 1:07:00,0 13,0 km/h |
2001 | Čásíček, Koblížek, Pirát, Wimbledon, Koala Junák, přístav FLOTILA Liberec |
žáci | 0:42:21,9 8,8 km/h |
2001 | Boženka, Margita, E.T., Piškot, Ája Junák, přístav Třináctka Opařany |
žákyně | 0:45:17,1 8,2 km/h |
2000 | Junák, přístav "FLOTILA" Liberec - 32. oddíl | žáci | 0:47:03,9 6,6 km/h |
2000 | Junák, přístav Třináctka Opařany - 413. oddíl | žákyně | 0:55:16,1 5,6 km/h |
1999 | Spacák, Hliňák, Koblížek, Meruňka, Uzel Junák, 32. oddíl VS Liberec |
žáci | 0:43:52,6 7,1 km/h |
1999 | Boženka, Margita, Hanka, Aluma, Ítý Junák, 413. oddíl VS Opařany |
žákyně | 0:47:01,1 6,6 km/h |
1998 | Junák, 313. oddíl Opařany | žáci | 0:45:33,0 6,8 km/h |
1998 | Junák, 413. oddíl Opařarany | žákyně | 0:52:02,0 6,0 km/h |
1997 | Pavel Mauglí Vojtíšek Junák, 11. oddíl České Budějovice |
žáci | 0:44:37,9 7,0 km/h |
1997 | Jana Diana Kosobudová Junák, 413. oddíl Opařamy |
žákyně | 0:47:58,0 6,5 km/h |
1996 | Blanka Čermáková Junák, 91. oddíl Plzeň |
žákyně | 0:37:27,8 8,5 km/h |
1996 | Pavel Trezor Oyawale Junák, 4. oddíl Praha 3 |
žáci | 0:41:17,3 7,7 km/h |
1996 | Jana Diana Kosobudová Junák, 13. oddíl Opařany |
žákyně | 0:42:52,6 7,4 km/h |
1995 | Junák, 51. oddíl N. Město | žákyně | 0:28:13,0 10,2 km/h |
1995 | Junák, 4. oddíl Praha | žáci | 0:28:52,0 10,0 km/h |
1994 | Bolek Jan, Ščerba Libor, Pech Josef, Pavlíček Libor, Káňa Václav Junák, Eskadra - 8.oddíl VS |
žáci | 0:34:35,2 8,3 km/h |
1994 | Vengřín Jiří, Tobiášová Marie, Vaculíková Martina, Šimková Jana, Kaqánková Jana Junák, Eskadra - 5. oddíl VS |
žákyně | 0:36:50,7 7,8 km/h |
P650 (rychlostní pramice) - žactvo
2008 | Slunda, Vočko, Florenc, Kůzle, Kanár Junák, středisko Poutníci Kolín - 22. oddíl |
žáci mix | 0:44:56,0 8,7 km/h |
2007 | Vendys, Mára, Motejl, Michal, Mára Junák, středisko Poutníci Kolín |
žáci | 0:41:18,0 9,4 km/h |
2006 | Šátek, Rákosníček, Medvěd, Tygr, Jerry Junák, středisko ÚTA Nové Město nad Metují |
žáci | 0:46:18,0 8,4 km/h |
2005 | Jerry, Adam, Mára, Kapr, Motýl Junák, středisko Poutníci Kolín |
žáci mix | 0:36:43,0 9,2 km/h |
2004 | Olda, Brouk, Domino, Eskymo, Myš Junák, středisko JAVOR Česká Třebová |
žáci mix | 0:42:13,0 9,2 km/h |
2003 | Kožich, Bizon, Bobo, Matěj, Baku Junák, přístav Žlutá ponorka Třebíč |
žáci mix | 0:41:19,0 9,4 km/h |
2001 | Šroub, Uhu, Čtverec, Kač, Sekyra Junák, přístav FLOTILA Liberec |
žáci | 0:38:37,1 9,6 km/h |
2001 | Lucka, Péťa, Kiki, Mája, Srnka Junák, přístav OMAHA Plzeň |
žákyně | 0:38:39,1 9,6 km/h |
2000 | Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto | žáci mix | 0:41:42,0 7,5 km/h |
1999 | Rohlík, Šilar, Salášek, Janko, Chleboun Junák, 7. oddíl VS Vysoké mýto |
žáci | 0:39:40,4 7,9 km/h |
1999 | Fůfa, Ajfi, Bobo, Džery, Lucifer Junák, 2. dívčí oddíl VS Nové Město nad Metují |
žákyně | 0:41:31,7 7,5 km/h |
1998 | Junák, 7. oddíl Pardubice | žáci | 0:43:45,0 7,1 km/h |
1998 | Junák, 17. oddíl Pardubice | žákyně | 0:46:52,0 6,7 km/h |
1997 | Ivan Donn Rohlík Junák, 4. oddíl Vysoké Mýto |
žáci | 0:38:11,9 8,2 km/h |
1997 | Zuzana Kvítko Plzová Junák, 94. oddíl Plzeň |
žákyně | 0:40:52,0 7,6 km/h |
R (raft) - žactvo
2009 | Venci, Locy, Ajfi, Marek, Kuba, Ferda Junák, přístav Racek Žďár nad Sázavou - 7.oddíl |
žáci | 1:03:53,8 6,1 km/h |
open (libovolná loď) - žactvo
2011 | Vítek, Jana, Vašek, Ondra, James Junák, 2. přístav Poutníci Kolín - 22. oddíl, Galeje |
žáci | 0:46:38,3 8,4 km/h |
2010 | Renča, Amatér, Čáp, Mája, Pája Junák, středisko K. Šimka Hradec Králové - 4. oddíl, Štiky |
žáci | 0:42:55,5 9,1 km/h |
2009 | Šaman, Svíčka, Pinokio, Fipo, Mishkenzie Junák, středisko SIRIUS Karviná - 8.oddíl Hraničář |
žáci | 0:42:32,8 9,2 km/h |
C5 (pětikánoe) - žactvo
1993 | Junák, 7. V0 Praha 10 | žáci | 0:29:47,0 9,7 km/h |
1993 | Junák, 7. OV Brno | žákyně | 0:38:38,0 7,5 km/h |
C2 (kánoe) - žactvo
1993 | Brabec, Frieb Junák, 2. OVS Praha |
žáci | 0:41:27,0 6,9 km/h |
P550 (třídová loď VS) - žactvo
2011 | Riki, Koumák, Boďi, Albi, Šmoula Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2.OVS |
žáci ml. mix | 0:44:57,2 8,7 km/h |
2010 | Riki, Čepeček, Albi, Koumak, Šmoula Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, Vlčata |
žáci ml. mix | 0:39:11,5 10,0 km/h |
2009 | Všéťa, Domča, Matfyz, Mudra, Horny Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou - 8.oddíl |
žáci ml. mix | 0:43:03,5 9,1 km/h |
2008 | Riki, Vendelín, Štístko, Plejtvák, Boni Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl |
žáci ml. mix | 0:45:49,0 8,5 km/h |
2007 | Jakub, Tonda, Luděk, Martin, Přemysl Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci ml. | 0:41:11,0 9,5 km/h |
2006 | Jakub, Tonda, Martin, Přemysl, Honza Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žákyně ml. | 0:46:14,0 8,4 km/h |
2005 | Guma, Davídek, Vojta, Emil, Adam Junák, 4. přístav Jana Nerudy Praha 3 |
žáci ml. mix | 0:42:25,0 7,9 km/h |
2004 | Ivan, Honza J., Honza B., Přemysl, Ondra Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci ml. mix | 0:40:57,0 9,5 km/h |
2003 | Dann, Jan, Jan, Vojta, Josef Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
žáci ml. | 0:42:30,0 9,2 km/h |
2002 | Junák, středisko Povodeň Benátky nad Jizerou 8. oddíl | žáci ml. mix | 1:00:29,0 14,4 km/h |
Kategorie dospělí
P5 (pramice pětimístná) - dospělí
2010 | Lobo, Tom, Black, Mari, Monty Junák, středisko "Bobři" Havlíčkův Brod - 5. oddíl, Hydro team |
open | 0:38:06,9 10,2 km/h |
2009 | Kunhuta, Lůďa, Honza, Medvěd, Baby Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto - výběr střediska |
open | 0:38:30,1 10,1 km/h |
2008 | Sali, Kunhuta, Kouba, Baby, Luděk Junák, středisko Vydří Stopa Vysoké Mýto |
open | 0:38:34,0 10,1 km/h |
2007 | Fydži, Smišík, Ďobek, Pavel, Adam Junák, středisko Poutníci Kolín |
open | 0:38:18,0 10,2 km/h |
2006 | Kosťa, Luxor, Pirát, Plamen, Héďa Junák, středisko Štika Turnov |
open | 0:41:05,0 9,5 km/h |
2005 | Lukáš, Petr, Štěpán, Klouzek, Pavel Neptun, Řevnice |
open | 0:34:29,0 9,7 km/h |
2004 | Zedník, Pluto, Lukáš, Miky, Honza Junák, středisko Štika Turnov |
open | 0:35:39,0 10,9 km/h |
2003 | Jezevec, Karel, Jirka, Hubert, Mirek Junák, středisko Křišťál Jablonec nad Nisou |
open | 0:37:35,0 10,4 km/h |
2002 | Junák, středisko Štika Turnov | open | 0:58:22,0 14,9 km/h |
1993 | Junák, 92. oddíl Lotva Plzeň | veteráni | 0:29:43,0 9,7 km/h |
1993 | Motorlet Praha | muži | 0:43:22,0 6,6 km/h |
1991 | Stará Plavba Praha | veteráni | 0:38:04,0 9,8 km/h |
1990 | Albatros Nové Město na Moravě | muži | 0:37:16,0 10,0 km/h |
P7 (pramice sedmimístná) - dospělí
1990 | Vodácký oddíl Praha 4 | muži | 0:32:08,0 11,6 km/h |
P530 (pramice P530) - dospělí
1994 | Hofrichter Daniel, Kraus Zdeněk, Lindauer Roman, Niebauer Miloš, Chrastil René Klub vodáků č. 101 Sedlec |
open | 0:25:57,3 11,1 km/h |
R (raft) - dospělí
2009 | Mitin, Dušis, Pepyna, Terka výběr skupiny 1.PS Náchod |
muži | 1:09:02,8 5,6 km/h |
open (libovolná loď) - dospělí
2011 | Práče, Rejnok, Ježek, Shrek, Sluníčko Junák, přístav Ralsko Mimoň - 2. oddíl, 2. OVS |
open | 0:41:10,4 9,5 km/h |
2005 | Véčko, Radar, Méďa, Tatarka, Lenka, Burák Junák, přístav Neratovice |
muži | 0:33:18,0 10,1 km/h |
2003 | Jana, Lucie, Martina L., Anna, Martina B. Junák, středisko Podyjí Znojmo |
open | 0:46:08,0 8,5 km/h |
2001 | Kroky, Střihy, Kotys, Fortuna, Dag Junák, středisko Poutníci Kolín |
open | 0:34:13,9 10,9 km/h |
2000 | Junák, Kolín | open | 0:38:41,0 8,1 km/h |
1999 | J. Bulíček, R. Šímová, P. Erben, J. Štěpánek, T. Poklop Junák, Poutníci Kolín |
open | 0:37:47,3 8,3 km/h |
1997 | Karel Pinda Křepinský Junák, 50. oddíl Plzeň |
open | 0:39:45,1 7,8 km/h |
1996 | Pavel Branich | open | 0:30:57,6 10,3 km/h |
C5 (pětikánoe) - dospělí
1993 | Junák, 7. d. Dračí sedmička Brno | ženy | 0:53:51,0 5,3 km/h |
C2 (kánoe) - dospělí
2011 | Karel Kadlec, Jiří Lukeš Dragoni Praha |
muži | 0:41:29,1 9,4 km/h |
2010 | Karel Kadlec, Jiří Lukeš Dragonklub Kojetín |
muži | 0:40:22,5 9,7 km/h |
2009 | Kuba, Kulda Junák, přístav Mladá Boleslav - 5.oddíl VS |
mix | 0:49:59,5 7,8 km/h |
2009 | Méďa, Vojta Kačeři Chrudim |
muži | 0:57:43,1 6,8 km/h |
2009 | Šára, Sluníčko Kačeři Chrudim |
ženy | 1:01:17,4 6,4 km/h |
1994 | Hrdlička Stanislav, Hrdličková Vlasta Slavie Praha |
mix | 0:31:18,5 9,2 km/h |
1993 | Pražák, Rada Junák, 24. oddíl Sever Praha |
muži | 0:31:02,0 9,3 km/h |
1993 | Dědeček, Kný PSL Olymp Praha |
veteráni | 0:31:08,0 9,3 km/h |
1993 | Millerová, Vítková Loko Rakovník |
veteránky | 0:38:51,0 7,4 km/h |
1993 | Rohotka, Černá Kr. louka Mladá Boleslav |
mix | 0:51:00,0 5,6 km/h |
K1 (kajak) - dospělí
1993 | Starý Junák, 2. oddíl Čáslav |
muži | 0:31:50,0 9,0 km/h |
1993 | Horská Loko Rakovník |
veteránky | 0:39:43,0 7,3 km/h |
1991 | Nechvátal Junák, 4. přistav J. Nerudy |
muži | 0:41:23,0 9,0 km/h |
1990 | Jelen Slavoj Praha |
muži | 0:42:30,0 8,8 km/h |
K - dospělí
2010 | Karel Vicherek Uragán Zbraslav |
muži | 0:37:25,2 10,4 km/h |